Wyznania hrabiny

| Dodano: 31 maj 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Ona zazdrośnie strzeże swego serca.
On niebezpiecznie balansuje między opieraniem się pokusie a płynącą w jego żyłach gorącą krwią rodu Eversea…

Aktorka, kurtyzana, hrabina… Piękna Evie przykuwała uwagę Londynu w każdej z tych ról. Towarzystwo nigdy jednak nie wybaczyło jej rozlicznych skandali i nie przestało szeptać, że jej mąż, hrabia Wareham, zmarł podejrzanie szybko po ślubie…
Evie ma dość zjadliwych plotek. Wyjeżdża do swej rezydencji w Pennyroyal Green. Lecz nadzieja na znalezienie tu cichej przystani okazuje się mirażem. Evie znów może stać się bohaterką skandalu. Bo spotka mężczyznę, który obudzi w niej dawno wygasły płomień. I oboje dadzą się porwać zakazanemu pożądaniu…

Julie Anne Long to jedna z najbardziej lubianych amerykańskich autorek błyskotliwych powieści z epoki regencji z wartką akcją i ekscytującą intrygą.
Miłosna szarada znalazła się w Top 5 najlepszych romansów historycznych roku Amazonu. Grę o markiza czytelniczki Amazonu uznały za najlepszą książkę miesiąca. W 2013 Ocean pocałunków wszedł na listę bestsellerów „USA Today”.

Dostępna w

Opinie o: "Wyznania hrabiny"

Opinia

Rebeca

Awatar użytkownika

Uwielbiam tą autorkę. Ona pisze wspaniałe romanse, które przeniosa każdą kobiete w wymarzony swiat miłości i miłostek. Polecam wszytkim paniom tą powieść również.

5 czerwiec 2014 13:58

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl