Chwila szczęścia

| Dodano: 29 kwiecień 2014 | Dodana przez: awiola

Share

Okładka

Twoja ocena

Dwudziestoletni Włoch, Nicco postanawia w końcu wyznać miłość swojej ukochanej dziewczynie Alessi. Urodziny ukochanej stają się doskonałą okazją do wręczenia prezentu i wyznania płynących z serca słów. Niespodziewanie jednak Alessia ze słowami "przykro mi" zostawia zrozpaczonego chłopaka. Bohater, lecząc złamane serce z pomocą swojego przyjaciela Grubego, poznaje dwie piękne turystki z Polski – Anię i Paulinę. Młodzi ludzie pośród malowniczej scenerii Włoch poznają uroki młodości i niekontrolowanych porywów uczuć.

Źródło: http://muza.com.pl/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Chwila szczęścia"

Opinia

Sympatyczna bajeczka

Awatar użytkownika

Sympatyczna i w sumie pogodna historyjka dla dorosłych o nieszczęśliwej miłości i przygodach miłosnych młodego Włocha. Pozytywna energia po przeczytaniu.

18 czerwiec 2014 11:04

Nowa opinia

Recenzje dla: "Chwila szczęścia"

Tego nie doceniamy...

"Pewnego dnia wszystko będzie wspomnieniem". Styl życia mieszkańców Włoch kojarzy mi się przede wszystkim z jednym – z bardzo beztroskim podejściem do wielu spraw, wyrażającym się w celebrowaniu różnych codziennych czynności i bezstresowym przyjmowaniem trudów życia. Gdy więc nadarzyła się okazja przeczytania włoskiej powieści, napisanej przez poczytnego, znanego na całym świecie pisarza, do tego z wplecionym w fabułę polskim wątkiem, nie mogłam nie skorzystać z takiej okazji. Czy książka zapewniła...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl