Mroczny anioł Rodzina Casteel tom 2.

| Dodano: 18 marzec 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

`Niezliczone tajemnice i ukryte prawdy, które nie mogą być ignorowane...`
`Bardzo emocjonalne i bolesne. Z odrobiną nadziei.`
`VC Andrews napisała dzieło, które jest jak mała, mydlana opera, którą można nosić w torebce`

Virginia Andrews powraca drugim tomem sagi "Rodzina Casteel". "Mroczny anioł" to kolejna część nowego cyklu, którego następne tomy wkrótce ukażą się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

W końcu, siedemnastoletnia Heaven Leigh Casteel znajdzie szczęście którego pragnęła. Wolne od pogardy i lekceważenia...

Wprowadzając się do pięknego domu w Boston należącego do bogatej babki Gillian i jej znacznie młodszego męża, Tony`ego Tattertona, Heaven marzy o wspaniałym, nowym życiu, nowych przyjaciołach, najlepszych szkołach, pięknych ubraniach i co najważniejsze - miłości... Jest pewna, że perły kultury i mądrości będą należeć teraz do niej. Wkrótce nazwisko Casteel stanie się powszechnie poważanym, pełnym szacunku Tatterton. Znajdzie braci i siostry i ponownie odrodzą się jej nadzieje na posiadanie prawdziwej rodziny.

W świecie Farthingale Manor, pełnej przepychu i dostatku posiadłości a także zabawkowego impreium Tatterton Toys, którego właścicielem jest Tony, Heaven czuje się jak w raju. Wspomnienia o traumatycznym dzieciństwie, spędzonym w nędzy i upodleniu pośród dzikich wzgórz Zachodniej Wirginii, o koszmarnej rodzinie zastępczej zmieniają się w marzenia pełne nadziei. Tym bardziej kiedy poznaje przystojnego, młodszego brata Tony'ego - Troya. Introwertyk i odludek, choć z początku niechętnie, wpuszcza ją do swojej samotni leżącej w zielonym labiryncie wielkiego ogrodu. Romans jak z bajki w głębi maleńkiego, uroczego domku zaczyna rozkwitać...

Ale nawet w świecie mrzonek, które mają ogromne szanse spełnienia pojawiają się dziwne przeczucia i niepokój a dawno zapomniane, mroczne tajemnice nagle wyglądają na światło dzienne... I tak jak los wyciągnął do niej rękę pełną miłości, tak okrutne oszustwa i ukryte namiętności sidłają Heaven zachłannie w swój ponury klimat...

Czy młoda marzycielka odnajdzie spokój i szczęście? Dokąd zaprowadzi ją droga pełna tajemnic i niepewności?


`Po mistrzowsku opowiedziana współczesna baśń z zaskakującymi zwrotami fabuły.`
The Times Magazine

Fenomen popularności V. C. Andrews trwa nieustannie od czasu wydania "Kwiatów na poddaszu". Książki autorki, tworzące prawie dwadzieścia bestsellerowych serii, osiągnęły łączny nakład ponad 106 milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na dwadzieścia dwa języki.

Dostępna w

Opinie o: "Mroczny anioł Rodzina Casteel tom 2."

Opinia

Powieść o kobiecie

Awatar użytkownika

Świetna powieść, pełna różnych wątków. Bohaterka, z którą chętnie się utożsamię - ma tyle przygód.

14 lipiec 2014 11:15

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl