Opinie o książce: "Fraszki igraszki"

Okładka
„Fraszki igraszki” to tytuł zbioru poetyckiego autorstwa Witolda Oleszkiewicza. Jest to zbiór krótkich wierszyków – rymowanek, co sugeruje nam już sam tytuł – Fraszki igraszki. Autor sam potraktował swoje dziełko z pewnym przymrużeniem oka. Stwierdza że to zabawa słowem i znaczeniem ale jednocześnie utwory zawarte w tym zbiorze poetyckim niosą w sobie ładunek estetycznej, emocjonalnej i refleksyjnej wartości. Witold Oleszkiewicz porusza w swoich utworach pojęcia z jednej strony bardzo abstrakcyjne a z drugiej dotykające nas wszystkich w codziennym życiu. Pojęcia takie jak: dusza, samotność, sumienie, nasz los mają odzwierciedlenie w...

Opinia

Poezja z potrzeby serca

Awatar użytkownika
rychu40
(anonimowy)

Książka zawierająca w sobie ogromna ilość wierszyków średniej jakości. Do tego jest tego ponad tysiąc stron. Czytać to może wyłącznie masochista.

9 grudzień 2013 15:07

Opinia

Kiepska książka

Awatar użytkownika
marcin
(anonimowy)

Ta książka bardzo mi się nie podoba. Niby to takie wierszowanki ale strasznie rozwlekłe. Zupełnie nie wiem jak ktos mógł poświęcić tyle czasu na pisanie takich wierszyków, które w moim przekonaniu mają niska wartość.

28 listopad 2013 15:21

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl