Opinie o książce: "Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów. Poradnik dla chorych"

Okładka
Reumatoidalne zapalenie stawów jest najczęstszą zapalną chorobą stawów. Choroba może wystąpić w każdym wieku, ale najczęściej dotyczy kobiet w wieku średnim. Ze względu na to, że przyczyną choroby jest atakowanie komórek i tkanek przez własny układ immunologiczny chorego, ma ona charakter przewlekły. Nasilenie objawów często się zmienia w zależności od aktywności układu odpornościowego. Leczenie choroby wymaga przyjmowania leków przez dość długi okres czasu. Zazwyczaj co najmniej przez 2-3 lata, a bywa że i przez całe życie chorego. Z danych statystycznych wynika, że większość chorych w Polsce nie leczy się wcale lub w sposób niedostateczny....

Opinia

Dobry poradnik

Awatar użytkownika
Jakimczuk
(anonimowy)

Poradnik sensowny i pomocny do zrozumienia choroby i sposobów jej leczenia. Mój ojciec na to choruje i sobie chwali książkę. Polecam wszystkim chorym, na prawdę warto przeczytać.

10 styczeń 2014 18:17

Opinia

Potrzebna książka

Awatar użytkownika
(anonimowy)

Bardzo rzeczowa książka, pomogła mi w zrozumieniu choroby. Dzięki Panu doktorowi Niebrzydowskiemu wiem co jest istotne w leczeniu i mogę wymagać tego od lekarzy, u których się leczę. Naprawdę, bardzo polecam ten poradnik wszystkim chorym oraz tym, którzy maja chorego na zapalenie stawów w rodzinie.

7 styczeń 2014 15:26

Opinia

Reumatyzm

Awatar użytkownika
Marek Markowski
(anonimowy)

Książka trafia bardzo celnie w moją potrzebę poznania swej dolegliwości. Napisana przez lekarza a zatem to nie żadna tam szarlataneria. Nareszcie wiem co to za choroba i jakie są jej metody leczenia a i bardzo przyda się także lekarzom bo w Polsce nie wszyscy wiedza jak prawidłowo leczyć reumatoidalne zapalenie stawów. To bardzo przykra choroba i bolesna a teraz podyskutuję ze swoim lekarzem, jak się leczyć.Wszyscy, którzy chorują na to powinni się dowiedzieć jak z tym walczyć.

13 grudzień 2013 12:26

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy