Kolce w kwiatach

| Dodano: 28 maj 2013 | Dodana przez: admin

Share

Okładka

Twoja ocena

"Kolce w kwiatach" Andrzeja W. Sawickiego to zbiór opowiadań zakorzenionych w realiach historycznych z domieszką fantasy. Takie połączenie sprawia, że książka ta zdobyła uznanie wśród dużej grupy czytelników. Opowiadane przez autora historie dzieją się w połowie XIX wieku i dotyczą mutantów, którzy obdarzeni boskimi mocami stają do walki o prawa ludzi zniewolonych. To doskonała propozycja przede wszystkim dla tych, którzy cenią tworzenie fantastyki historycznej, z możliwie wiernym odtworzeniem realiów i obyczajowości epoki.

Źródło: http://www.ebooki123.pl ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Kolce w kwiatach"

Recenzja

Z recenzji książki

Awatar użytkownika

Moim skromnym zdaniem - rewelacyjny zbiór! Doskonale napisane historie, z dbałością o realia historyczne, a jednocześnie z elementami science-fiction. Fascynujące!

(Maciej Ślużyński)


Jedna z lepszych książek, jakie ostatnio przeczytałem, o ile nie najlepsza. Fantastyczna, nie tylko pod kątem gatunku. Rewelacyjny pomysł, świetny styl, barwny język, potoczysta fabuła, wciągająca akcja. Byłam i wciąż pozostaję pod dużym wrażeniem.

(Joanna Łukowska)


28 maj 2013 16:27

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku