Dla każdego coś nowego, czyli wiosenne tytuły Wydawnictwa Dwie Siostry

Obrazek artykułu
Przedstawiam dziś Państwu trzy nowe pozycje – każda z nich przeznaczona jest dla innego wieku.
I aż dwie z nich otwierają nowe serie wydawnicze Dwóch Sióstr   Najmłodszym (3+) proponujemy tytuł “Jestem najsilniejszy” Mario Ramosa - krótką, celną i przekomiczną opowieść o pewnym siebie wilku, którego spotyka zaskakująca przygoda... Książka ta otwiera nową serię Wydawnictwa: “Polecone z Zagranicy”, w której będziemy prezentować mistrzowskie przykłady ilustrowanych książek dla dzieci, którymi wybitni twórcy podbili serca najmłodszych czytelników na całym świecie.
Premiera: 31 marca 2015
 

Trochę starsze dzieci (8+) zapraszamy w podróż do słonecznej Italii z książką “Mamma mia. Włochy dla dociekliwych” Moniki Utnik-Strugały. Ten nietypowy przewodnik zachęci do poznawania kultury Włoch - tej wysokiej i tej najbardziej popularnej. Pełna anegdot i ciekawostek opowieść o kraju, który – choć tyle o nim wiemy – potrafi zaskoczyć. “Mamma mia” to pierwszy tom naszej nowej serii “Świat dla dociekliwych”, w której ukażą się m.in. “Japonia dla dociekliwych” i “Chiny dla dociekliwych”. 
Premiera: 27 marca 2015  

Dorosłym łasuchom proponujemy prawdziwy rarytas –Alfabet ciast” Zofii Różyckiej - artystki znanej z wyrafinowanych rysunkowych przepisów i pysznych domowych wypieków. Alfabet zainspirował autorkę do przygotowania wypieków, których nazwy zaczynają się na kolejne litery. A przepisy na nie – choć nie brakuje im oryginalności i fantazji – są w zasadzie bardzo proste! Te ciasta każdemu się udadzą i każdemu będą smakowały! To prawdziwe ABC sztuki cukierniczej!
Premiera: 10 kwietnia 2015

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl