Krystian Andrzejewski

| Dodano: 10 listopad 2022 | Dodana przez: redakcja
Mam na imię Krystian.
Od najmłodszych lat uwielbiałem czytać książki fantastyczne i wyobrażać sobie najróżniejsze historie, które przeżywają fikcyjni bohaterowie. Poza tym interesuję się także filozofią, duchowością i ezoteryką. Lubię również jeździć w góry oraz spędzać czas na łonie natury.
Byłem trudnym dzieckiem, mającym wprost niezwykły talent do pakowania się we wszelkie możliwe kłopoty. Niejeden raz ze względu na swoje zachowanie lądowałem u pedagoga. Często także czułem się inny od rówieśników, można więc śmiało stwierdzić, że byłem buntownikiem, który wszystko musiał zrobić po swojemu. A życie rzucało mi trochę kłód pod nogi.
Kiedy dorosłem, uświadomiłem sobie, że bardzo wiele młodych osób czuje się tak samo jak ja, gdy byłem w ich wieku. Fakt ten podsunął mi pomysł na napisanie książki o fikcyjnym bohaterze, który czuje się zagubiony w swoim życiu, ma problemy z dopasowaniem się do rówieśników i notorycznie wpada po uszy w kłopoty. Chciałem w ten sposób zainspirować wszystkie młode osoby, żeby nie obawiały się sięgać po swoje marzenia i uświadomiły sobie, że bycie „innym” niż reszta nie zawsze jest czymś złym. W taki sposób narodziła się powieść o Gwiezdnych Wojownikach…

Książki autora

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl