Wrocław Pl. Konstytucji 3 Maja 4

Share

Spotkanie Poetyckie z Damianem Dawidem Nowakiem - Wrocław

Od: 14-09-2018 do: 14-09-2018
Event image
14 września - Spotkanie Poetyckie z Damianem Dawidem Nowakiem
Zapraszamy serdecznie na wieczór autorski, poetycką dyskusję i promocję książki "Inaczej niż w lustrze" (FONT 2018) Damiana Dawida Nowaka.
Damian Dawid Nowak urodził się w 1989 roku w Tarnowskich Górach. Pisze wiersze i prozę. Jest autorem czterech książek poetyckich: Nieistotne (Miniatura 2014), Pożegnania (WFW 2015), Wczesne dojrzewanie (Mamiko 2016) oraz Inaczej niż w lustrze (FONT 2018). Swoją twórczość prezentował między innymi w TVP Kultura i Radiowej „Czwórce” oraz w antologiach i ogólnopolskich pismach literackich – między innymi w: „Afroncie”, „Akancie”, „Arteriach”, „Cegle”, „Helikopterze”, „Krytyce Literackiej”, „Migotaniach”, „MULTImediach”, „PoeciPolscy.pl”, „Poezji Dzisiaj”, „Wytrychu” . Jest promotorem kultury azjatyckiej, autorem artykułów o tematyce kulinarnej i kulturalnej. Od 2013 roku jest redaktorem naczelnym GoodPlaceWarsaw.pl. W czasie wolnym dźwiga ciężary. Mieszka w Warszawie.

Spotkanie poprowadzi Paweł Dąbrowski-poeta, fotograf, bloger, redaktor kwartalnika literacko- artystycznego "Szafa".
O oprawę muzyczną Wieczoru zadba Kamil Borkowski- "grajek" śpiewający własne autorskie Piosenki.

Po spotkaniu odbędzie się konkurs jednego wiersza, do wygrania będą ufundowane przez wydawnictwo FONT książki poetyckie.

Wstęp wolny.

Od 2 do 10000 znaków