Share

Spotkanie z Jakubem Ćwiekiem w Łodzi

Od: 15-06-2018 do: 15-06-2018
„Stróże” zmienią wszystko Przygody Lokiego pracującego dla aniołów cieszyły się przez lata dużą popularnością. Wydawałoby się, że czytelnicy poznali jego losy już parę lat temu, ale Jakub Ćwiek przygotował dla fanów prawdziwą niespodziankę w postaci nowej książki. „Stróże” (Wydawnictwo SQN) to powieść kontynuująca tradycję kultowego uniwersum „Kłamcy”. Przy okazji premiery książki autor spotka się z czytelnikami już 15 czerwca w salonie Empik Manufaktura.
Nietypowe śledztwa, międzygatunkowe przyjaźnie i zawiłości niebiańskiej biurokracji... Dzień jak co dzień w pracy anioła stróża. Wszystko komplikuje się przez Lokiego – cyngla od brudnej roboty, prowodyra i sprawcę niejednego zamieszania. Tym razem nordycki bóg kłamstwa pokaże pełnię swoich możliwości. 

Jakub Ćwiek powraca w nowej książce do uniwersum znanego czytelnikom z „Kłamcy”. Rozwija też konsekwentnie światy, w których prym wiodą „Chłopcy” – dorośli pomagierzy Piotrusia Pana oraz polscy superbohaterowie: Zawisza Czarny i Dreszcz. 

Jakub Ćwiek – autor ponad dwudziestu książek, a także licznych opowiadań, słuchowisk, artykułów, sztuk teatralnych i scenariuszy. Jest komikiem stand-upowym oraz publicystą podróżnikiem. 

15 czerwca, godz. 18:00 
Empik Manufaktura
Łódź, ul. Karskiego 5

Od 2 do 10000 znaków