Share

Spotkanie z Anetą Jadowską - Katowice

Od: 09-02-2018 do: 09-02-2018
Czerwcowy poranek, pusta plaża i trup - spotkanie z Anetą Jadowską
Kiedy Magda Garstka wraca po studiach do rodzinnej Ustki i podejmuje pracę w kawiarni jako kelnerka, nie spodziewa się, że czeka ją najbardziej ekscytujące lato w całym życiu. Znajduje zwłoki… Postanawia zostać detektywem amatorem – zwłaszcza, że śledztwo utknęło w martwym punkcie. O prywatnym dochodzeniu i przeszkodach w rozwiązaniu zagadki opowie Aneta Jadowska przy okazji premiery najnowszej książki „Trup na plaży i inne sekrety rodzinne”  (Wydawnictwo SQN). Spotkanie autorskie odbędzie się już 9 lutego w salonie Empik Silesia.

Bohaterka powieści Anety Jadowskiej zatrzymuje się w pensjonacie, który prowadzi jej babcia. Rozpoczyna pracę w kawiarni i niedługo później znajduje zwłoki. Kim był martwy mężczyzna? Jak zginął i czego szukał w pensjonacie Garstków? Śledztwo stróżów prawa prowadzi do donikąd, a Magda, córka policjanta, wbrew ostrzeżeniom postanawia zostać detektywem. Co prawda komuś zależy, aby czym prędzej wyjechała z miasteczka, ale tym pomartwi się później. Zwłaszcza że sprawa zagadkowego trupa wydaje się powiązana z pewną rodzinną tajemnicą... 

Aneta Jadowska – pisarka, autorka popularnych książkowych serii, fanka popkultury, fantasy i kryminalistyki. Uwielbia powoływać do życia mocne i wyraziste bohaterki i bohaterów, którzy potrafią dotrzymać im kroku. Na kartach swoich powieści powołała do życia m.in Dory Wilk, Piotra „Witkaca” Duszyńskiego i Nikitę.

9 lutego, godz. 18:00 
Empik Silesia
Katowice, ul. Chorzowska 107

Od 2 do 10000 znaków