Share

XX Targi Wydawców Katolickich - Lublin

Od: 15-11-2017 do: 17-11-2017
Event image
W dniach od 15-17 listopada 2017 r. w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II odbywać się będą – organizowane przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich i KUL – XX. Targi Wydawców Katolickich. Swój udział zapowiedziało około 40 oficyn wydawniczych z całej Polski.
Targi będą się odbywały w holu Collegium Jana Pawła II, na parterze, w godz. od 9.00 – 18.00. Wstęp na Targi jest bezpłatny.
XX Targi, zostaną ubogacone koncertem – programem muzyczno-poetyckim. W tym roku pragniemy, aby koncert ten był w wykonaniu Polskiej Opery Kameralnej,
a jego przesłanie było zawarte wokół hasła: „Lublin w służbie państwa i wiary na przestrzeni wieków”. Program ten koncentrowałby się na prezentacji trzech wydarzeń istotnych z punktu widzenia historii Lublina i regionu. Pierwszym z nich jest 700-lecie lokacji miasta Lublin, drugim przypadająca w listopadzie 2018 roku 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, a trzecim 100. rocznica powołania Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
Koncert odbędzie się pierwszego dnia Targów, tj. 16 listopada 2017 r.
o godz. 19.00 w Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
Wstęp na koncert jest wolny zarówno dla społeczności studenckiej jak i ogółu publiczności, społeczności lubelskiej.
Zapraszamy także na nasze strony internetowe www.swk.pl gdzie można znaleźć wszelkie informacje o Stowarzyszeniu Wydawców Katolickich, wydawcach katolickich i o tym wszystkim co słychać w tym segmencie rynku wydawniczego.
Przesyłając powyższe informacje serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszych stoisk.

Od 2 do 10000 znaków