Spotkanie z Maciejem Orłosiem

Obrazek artykułu
Nawet najbardziej nieśmiali powinny wziąć udział w spotkaniu autorskim z Maciejem Orłosiem, który 29 kwietnia doradzi jak pokonać tremę, gestykulować, i mówić ciekawie. Sztuki autoprezentacji można się przecież nauczyć.

 Stres przed publicznymi wystąpieniami, trema pojawiająca się w najmniej oczekiwanym momencie, drżące ręce czy spocone dłonie, to problemy, które zna wielu z nas. Nauka autoprezentacji jest wstanie zmienić ten stan rzeczy, i pozwolić nam zaprezentować się innym od najlepszej strony. skąd czerpać naukę?

 

Z całą pełnością doskonałym nauczycielem stanie się Maciej Orłoś- laureat trzech Wiktorów, SuperWiktora oraz Telekamery, prowadzący magazyn "Teleexpress”, oraz trener wystąpień publicznych, autoprezentacji i kontaktów z mediami.

 

29 kwietnia Maciej Orłoś spotka się z zainteresowanymi i przybliży swą książkę "Jak występować i zabłysnąć". Poradnik docenia wszyscy, którzy muszą mierzyć się z wystąpieniami publicznymi. Dowiemy się miedzy innymi jak pokonać tremę, gestykulować, i mówić ciekawie.

 

(Łódź, Empik Manufaktura, ul. Karskiego 5)


Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1604080999834834

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku