Praktyczne zastosowania sztucznego ogrodu wertykalnego.

Obrazek artykułu
Pamiętasz, jak w dzieciństwie kupiłeś sobie czapeczkę ze śmigłem, które kręciło się na wietrze? Albo kolekcję figurek z Kinder Niespodzianki? Zdarzyło Ci się kupić kolorowe, doczepiane warkocze, których nigdy nie założyłaś? Wiele razy podejmujemy decyzje pod wpływem chwili, a potem w naszych szafach i schowkach gnieżdżą się ozdoby, które były modne, a jednocześnie niezbyt praktyczne.

  

Pamiętasz, jak w dzieciństwie kupiłeś sobie czapeczkę ze śmigłem, które kręciło się na wietrze? Albo kolekcję figurek z Kinder Niespodzianki? Zdarzyło Ci się kupić kolorowe, doczepiane warkocze, których nigdy nie założyłaś? Wiele razy podejmujemy decyzje pod wpływem chwili, a potem w naszych szafach i schowkach gnieżdżą się ozdoby, które były modne, a jednocześnie niezbyt praktyczne.

 

Okazuje się, że dekoracje mogą być też funkcjonalne! Sprawdź, jak to jest ze sztucznym ogrodem wertykalnym Plantia, który wznosi zielone dekoracje na ścianę na zupełnie nowy poziom!!

 

Sztuczny ogród wertykalny Plantia

W roślinnej dekoracji zakłada się użycie syntetycznych odpowiedników żywych kwiatów. Pozwala to na szereg ułatwień dla użytkowników sztucznych ogrodów wertykalnych. Kluczowy jest tu przy tym wybór producenta, który przykłada szczególną uwagę do jakości wykonania ozdób. Wówczas uzyskamy praktyczny dodatek, który będzie również przepięknie prezentował się na naszej ścianie. Produkty tak wysokiej jakości odnajdziesz razem z marką Plantia.

 

Zasłoń to, co brzydkie

Sztuczny ogród wertykalny to szybki i prosty sposób na stworzenie estetycznej zasłony tego, co straciło swój wspaniały blask. Wyciek z kratki wentylacyjnej, odbarwiona farba lub dziury po kołkach na ścianie mogą spokojnie poczekać do większego remontu. Do tego czasu załóż panele sztucznego ogrodu wertykalnego, który gęsto utkanym listowiem przysłoni to, czego nie chcesz oglądać.

 

Zyskaj swoją prywatność ze sztuczną zielenią

Każdy z nas chce w domu czuć się swobodnie i komfortowo. Małe balkony, mikro-ogródki i niewielkie działki budowlane, na które decydujemy się coraz częściej, nie ułatwiają nam tego zadania. Jest wąsko, ciasno i trudno się tu ukryć przed wzrokiem sąsiadów, czy przechodniów. Z pomocą przychodzą lekkie moduły sztucznej zieleni, które zamontujesz na ogrodzeniu, czy rattanowym parkanie. Zyskasz swoją swobodę i prywatność – w końcu nikt nie będzie zaglądał Ci na Twój teren.


Sztuczny ogród wertykalny, który pochłania dźwięk

Kupując sztuczny ogród wertykalny nie myśli się o tym, a zdecydowanie powinno! Dekoracja działa wspaniale jako pochłaniacze dźwięku. Staje się wtedy Twoim sprzymierzeńcem w nowym budownictwie, gdzie ciągle przez ściany słychać rozmowy z sąsiedniego mieszkania. Możesz także wpłynąć na akustykę swojego pomieszczenia, by ciągle nie słyszeć uporczywego echa. Uzyskany tym samym komfort dźwiękowy jest bardzo ważny dla Twojego wypoczynku.

 

Roślinna estetyka bez pielęgnacji

Jeśli myślisz, że regularne podlewanie pojedynczego storczyka to mistrzostwo ogrodnictwa, pomyśl, ile pracy należy włożyć w nawadnianie zielonej ściany. Bieganie z konewką i próba utrafienia w doniczkę z ziemią zamiast na liście rośliny obok, powtórzone dziesiątki razy… A to dopiero podlewanie! Sztuczny ogród pozbawia Cię takich problemów na dobre. Czeka Cię już tylko urokliwa estetyka roślin.

 

Zaoszczędź miejsce ze sztucznym ogrodem wertykalnym

A teraz pomyśl: ile miejsca na podłodze i parapetach zajęłoby 100 roślin, ustawionych jedna przy drugiej? Na pewno bardzo dużo! A wraz ze wzrostem bryły korzeniowej, rośliny chciałyby tylko: więcej i więcej! Z odsieczą przychodzi sztuczny ogród wertykalny, który możesz zamontować nawet w niewielkiej kawalerce. Wówczas parapety mogą pełnić funkcję półek. Zyskasz więc dodatkową przestrzeń na swoje rzeczy!

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl