Pakiet e- książek Adama Wiśniewskiego- Snerga za „co łaska”

Obrazek artykułu
Za dowolną cenę czyli przysłowiowe „co łaska” można nabyć zestaw dzieł Adama Wiśniewskiego- Snerga. Zmarłego 20 lata temu, niedocenionego mistrza polskiej literatury science fiction

7 stycznia pojawił się pierwszy tego roku Pakiet BookRage, zawierający piec znakomitych e- booków Adama Wiśniewskiego- Snerga. Mistrz polskiej literatury science fiction, w tym roku kończyłby 78 lat, i z pewnością byłby zadowolony, że wielu może po raz pierwszy sięgnie po jego działa.


Adam Wisniewski- Snerg za życia nie doczekał się należytego rozgłosu pomimo, iż w swych książkach dotykał ponadczasowej tematyki, zastanawiając się nad istotą człowieczeństwa, zagadnieniem wolnej woli czy otaczającą nas rzeczywistością. Dzięki BookRage.org można nadrobić zaległą lekturę za przysłowiowe „co łaska”.

 

Za dowolną cenę staniemy się posiadaczami pakietu złożonego z takich tytułów jak:„Robot” (1973), „Według łotra” (1978), „Nagi cel” (1980), „Arka” (1989).

 snerg


Osoby, które za te wyśmienitą dawkę literatury postanowią zapłacić więcej czyli powyżej średniej ceny pakietu dodatkowo otrzymają zbiór 21 opowiadań „Anioł przemocy i inne opowiadania”. To prawdziwe perełki, które po raz pierwszy w formie książkowej doczekały się premiery dopiero po śmierci autora.


 W zbiorze znajdziemy takie tytuły jak: „Przerwany film”, „Ciąg zdarzeń”, „Zapowiedź rysy”, „Zmowa”, „Anioł przemocy”, „Rozdwojenie”, „Potęga hipnozy”, „Na skraju nocy”, „Horda”, „Oaza”, „Byle podmuchem losu” „Anonim”, „Otępienie”, „Seks kontra instrukcja”, „Roztrzepaniec nieuświadomiony”, „Dekoracja”, „Eksperymentator”, „Teoria genitonów”, „Sonda”, „Teoria nadistot”, „Tamten świat”.


Na stronie http://bookrage.org/giveaway do pobrania darmowy e-book „Czasoprzestrzenie Snerga” i  fragmenty powiesci „Teorią nadistot”.


Szczegóły e-booków  na stronie: http://bookrage.org/.


O Snergu Maciej Parowski: „Pisarz nagradzany, tłumaczony, komentowany; a jednocześnie samotnik, rogata dusza, skłócony ze sobą i światem maksymalista, którego ciężkie doświadczenia dzieciństwa i trudny charakter skazywały na nieustanne rozczarowania. Fizyk-amator, filozofujący pisarz egzystencjalny spod znaku Kafki, opowiadał stale właściwie tę samą historię o jednostce badającej w skupieniu i trwodze naturę i granice absurdalnego świata, w który rzucił ją los….”

 

 

 

 

 

 


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl