Na kartę, czy w abonamencie, czyli która oferta opłaca się nam bardziej?

Obrazek artykułu
Decyzja o tym, czy posiadać telefon na kartę, czy w abonamencie jest decyzją indywidualną. Należy bowiem dokładnie zastanowić się, co jest bardziej opłacalne w naszym przypadku. Jeżeli ktoś często korzysta z telefonu na co dzień, zarówno zawodowo, jak i prywatnie to lepszą opcją jest dla niego abonament. Kiedy zaś ktoś dzwoni sporadycznie – może wybrać telefon na kartę.


Zależności wpływające na rodzaj opłat


Zależności, które wpływają na rodzaj opłat za telefon komórkowy wynikają z tego, o jaką grupę osób chodzi. Młodzież i osoby starsze to te grupy, dla których lepiej przeznaczać telefony na kartę. Z kolei, młode osoby dużo korzystające z telefonów komórkowych powinny wybierać ciekawe opcje abonamentowe. Jest to więc, jak można spostrzec kwestia dosyć indywidualna. Każdy w końcu wie najlepiej, jaki rodzaj telefonu i w jakim systemie opłat okaże się dla niego najkorzystniejszy. Niewątpliwie, zaletą abonamentu jest to, że posiada się większą kwotę doładowania i zazwyczaj można sobie pozwolić na spersonalizowane pakiety. Poza tym, dostaje się modne modele telefonów. Jest to rozwiązanie dla osób ceniących sobie telefonię komórkową właśnie pod takim kątem.Powracająca moda na telefony na kartę


Od jakiegoś czasu można zauważyć powracającą modę na telefony na kartę. Wynika ona z tego, że ludzie zdają sobie sprawę z tego, że wybór telefonu na kartę jest tańszym rozwiązaniem. Kiedy ktoś nie rozmawia dużo to wystarczy, że - na przykład - raz w miesiącu doładuje telefon i będzie rozmawiać z innymi za tę kwotę, na którą dokonał doładowania. Jeżeli w dodatku korzysta się z funkcjonalnych serwisów, takich jak bm.pl to ma się świadomość, że dokonano właściwego rozwiązania. Działanie portalu opiera się na tym, że wystarczy podać swój numer telefonu oraz wpisać operatora sieci. Później podaje się kwotę doładowania. Po paru minutach jest ono dostępne na wybranym telefonie. Podane podczas rejestracji dane zachowane są w systemie faktu. Firma Blue Media, reprezentująca portal wskazany powyżej na dodatek oferuje co jakiś czas korzystne promocje, współpracując z najbardziej znanymi operatorami telefonii komórkowej w Polsce. Dlatego telefony na kartę stają się tak popularne w ostatnim czasie.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl