Zbieg okoliczności

| Dodano: 29 sierpień 2013 | Dodana przez: Agata Jankowiak

Share

Okładka

Twoja ocena

Tym razem Katarzyna Pisarzewska przedstawia czytelnikom niezwykła powieść psychologiczno- obyczajową. Wciągająca akcja toczy się w Gosztowe, w tej małej miejscowości życie zdaje się toczyć monotonie i całkiem przewidywalnie. Burzy je pozornie nieznaczące wydarzeni, które pociąga za sobą lawinę wypadków, które odmienią życie wielu wiodących dotąd spokojne życie mieszkańców.

Dostępna w

Opinie o: "Zbieg okoliczności"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Zbieg okoliczności"

Zbrodnia i tajemnice rodzinne

Powieść K. Pisarzewskiej to historia typowo kryminalna, ale czy tylko? Autorka zaprasza nas do niewielkiego Gosztowa, gdzie nic specjalnego się nie dzieje. Życie toczy się z dnia na dzień schematycznie i rutynowo. Do czasu pewnego zabójstwa, od którego już nic nie jest takie samo, a fala następstw i okoliczności towarzyszących, bądź być może powiązanych ze zbrodnią, odmienia życie mieszkańców na dobre...     W epicentrum wszystkich wydarzeń stoją: Maria - policjantka i Anita - pedagog szkolny....

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl