Wstydliwa historia majtek

| Dodano: 30 kwiecień 2015 | Dodana przez: Aga Pietruszewska

Share

Okładka

Twoja ocena

Drogi Czytelniku, być może tytuł książki Wstydliwa historia majtek dla prawie dorosłych nie zachęcił Cię jeszcze do jej lektury. Niewykluczone, że historia majtek wydaje Ci się banalna i dobrze znana albo myślisz, że w tym wstydliwym temacie nie mogło zdarzyć się nic ciekawego. Jestem przekonana, że przeczytasz tę książkę jednym tchem. Intrygujący jest sam fakt, że człowiek, odkąd zaistniał jako homo sapiens, częściej na przestrzeni dziejów chodził bez majtek.

Dzieje bielizny są tak długie jak historia naszej cywilizacji. Od starożytności, przez średniowiecze, aż po czasy nowożytne nasze stroje ewoluowały wraz ze zmieniającymi się na przestrzeni epok potrzebami i światopoglądem. Czytając tę książkę i poznając ludzi oraz ich bieliznę, prześledzisz bieg pasjonującej, małej historii, niezwykle rozciągniętej w czasie, pełnej barwnych postaci i niespodziewanych zwrotów akcji, znacznie zabawniejszej od tej wielkiej, składającej się z ważnych wydarzeń, o których rozpisują się podręczniki.

Pomimo że książka ta przedstawia tylko krótką historię majtek, dowiesz się z niej kiedy, po co i dlaczego ludzie zaczęli je nosić. Jak długo chodzili bez nich, kiedy zaczęli ich powszechnie używać oraz z jakiego powodu były uznawane za symbol zgorszenia i rozpusty, jeśli jeszcze nikt wtedy nie słyszał o stringach.

Źródło: opis wydawcy

Dostępna w

Opinie o: "Wstydliwa historia majtek"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Wstydliwa historia majtek"

Wstydliwa historia majtek- książka nie tylko dla młodszych czytelników

Gdy tylko uznamy, że potrzebna nam nowa bielizna wyruszymy do sklepu lub na najbliższy bazar, i wybierzemy najciekawszy naszym zdaniem model. Na chwilę obecną wybór jest przecież przeogromny, a kolorystyka nieograniczona. Zaraz obok gigantycznych majciochów przypominających rozdęty wór znajdziemy, niewielkich rozmiarów stringi. Możemy także sięgnąć po gacie specjalistyczne, które wyszczuplą naszą sylwetkę, koronkowe, i w pełni przewiewne figi wprost na randkę, całkiem pospolite bawełniane majteczki lub...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku