Tabletki z krzyżykiem

| Dodano: 8 sierpień 2013 | Dodana przez: Agata Jankowiak

Share

Okładka

Twoja ocena

W kolejnej książce Szymona Hołowni możemy liczyć na uzyskanie odpowiedzi na tak nieprawdopodobne pytania jak: Jeśli Bóg jest Ojcem, kto jest Matką? Czy ryby też utonęły w potopie? A gdyby Piłat nie skazał Jezusa? Kiedy będzie koniec świata? A jeśli Obcy to nie katolicy? Czym różni się dusza od karty SIM? Książkę można określić jako pierwszą niezbędną pomoc w lękach związanych z Bogiem, końcem świata czyśćcem czy duchami. Pozycja niezwykle oryginalna na polskim rynku literatury religijnej, dowodząca, iż tematy związane z religią można poruszać zrozumiale, lekko , dowcipnie i współczesnym językiem.

Dostępna w

Opinie o: "Tabletki z krzyżykiem"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Tabletki z krzyżykiem"

"Tabletki z krzyżykiem" Szymona Hołowni

Po pierwsze okładka. Niestety nie mogę się do niej przekonać i raczej nic tego nie zmieni. Ciekawym pomysłem jest natomiast sam tytuł i sposób wydania książki. Na wstępie zawarta jest instrukcja obsługi tabletek, z której dowiadujemy się kiedy i w jaki sposób je zażywać. Autor podzielił całość książki na cztery główne rozdziały. Pierwszy stanowią Tabletki o sławnych ludziach, drugi to Tabletki fundamentalne, trzeci- Tabletki okołonaukowe i ostatni, w którym mowa jest o Tabletkach pośmiertnych....

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl