"Cela 7" - poleca Młody Book

Obrazek artykułu
"Cela 7" to fascynująca opowieść o tym, jak wiele jesteśmy gotowi poświęcić w imię tego, co dla nas najważniejsze!

Książki wydawnictwa Młody Book pt „Cela 7” autorstwa Kerry Drewery, doczekała sie premiery. Prawa do tytułu, jeszcze przed premierą w Wielkiej Brytanii, sprzedano do 13 krajów! Zapraszamy na specjalną stronę poświęconą temu tytułowi: http://www.cela7.pl/


POWINNA UMRZEĆ CZY ŻYĆ? TY DECYDUJESZ…


Zamordowano uwielbianego przez tłumy celebrytę. Zatrzymana na miejscu zbrodni szesnastoletnia Martha Honeydew przyznała się do winy i trafiła do celi śmierci.


Przyszła pora, aby sprawiedliwości stało się zadość.

 

O losie dziewczyny decydują widzowie reality TV, którzy mają siedem dni na rozstrzygnięcie, czy oskarżona ma żyć, czy umrzeć. Nie ma już sędziów – jest publiczność z telefonami w ręku. Sprawa budzi ogromne emocje, bo po raz pierwszy w historii programu w celi śmierci znalazła się nastolatka.

 

Martha uparcie twierdzi, że jest winna, ale czy to ona pociągnęła za spust? A może rzeczywistość bywa bardziej skomplikowana niż obrazy, którymi karmią nas media?

 

Fascynująca opowieść o tym, jak wiele jesteśmy gotowi poświęcić w imię tego, co dla nas najważniejsze.

 ,,Mocny, pełen napięcia thriller, który ostro krytykuje media i świat celebrytów.” - The Bookseller

 

„W niesamowity sposób przemówi do każdego, kto lubi Suzanne Collins, Teri Terry czy Veronikę Roth. Skłania do refleksji nad naturą mediów społecznościowych i władzą, jaką dają one użytkownikom nad życiem innych ludzi.” – Reading Zone


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku