Marta Waszczuk

| Dodano: 2 maj 2015 | Dodana przez: Aga Pietruszewska
Awatar użytkownika
Jestem mamą, coachem, trenerem, doradcą, mentorką i autorką książki „Mamy, wracamy” dla kobiet, które chcą wrócić do aktywności zawodowej po narodzinach dziecka.
Masowo konsumuję książki i idee. Lubię się uczyć i dzielić swoją wiedzą z innymi. Fascynuje mnie tworzenie nowych projektów oraz optymalizacja tego, co jest. Jako coach towarzyszę w rozwoju osobom, które chcą ulepszyć swoje życie lub biznes (lub oba te obszary na raz) 10x.
Ukończyłam studia magisterskie (finanse i bankowość) i doktoranckie (zarządzanie) w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (SGH). Mam certyfikat coacha International Coaching Community (ICC), Mistrza NLP (Polski Instytut NLP) i trenera biznesu (Akademia Trenera Biznesu Kontrakt OSH).
W 2009 roku założyłam Klub Przedsiębiorczych Mam – społeczność, w ramach której mamy zyskują wiedzę, narzędzia i motywację by łączyć pracę i macierzyństwo. Od 2012 roku jestem prezesem Fundacji Be Proactive, która inspiruje mamy do działania.
Mam kilkanaście lat doświadczenia w biznesie jako pracownik korporacji, właścicielka firmy, trener, coach i mentor. Od kilkunastu lat działam też w trzecim sektorze.
Pierwszą część życia spędziłam w Trójmieście i okolicach. Obecnie mieszkam w Warszawie z mężem i trójką dzieci.

Książki autora

Książki nie dodane

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy