4. Nadmorski Plener Czytelniczy

Obrazek artykułu
W dniach od 31 lipca do 2 sierpnia na Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego odbędzie się 4. Nadmorski Plener Czytelniczy. Dziś wiadomo już, że będzie można spotkać ponad 30 autorów, to niebywała okazja dla łowców autografów.

Szum morza, sierpniowe słońce i wakacyjne rozmarzenie z pewnością zachęca do udziały w  4. Nadmorskim Plenerze Czytelniczym, który jak zawsze zapewni przybyłym kontakt z wyśmienitą literaturą w atrakcyjnej cenie i masę niezapomnianych wrażeń. Organizatorem wydarzenia jest miasto Gdynia, partnerem merytorycznym spółka Targi Książki, a organizatorem wykonawczym firma Murator EXPO – organizator wykonawczy Warszawskich Targów Książki.


Jak dowiadujemy się z informacji prasowej: "Nadmorski Plener Czytelniczy organizujemy z myślą o obecnych i przyszłych miłośnikach literatury – mieszkańcach i licznie odwiedzających Trójmiasto turystach. To wydarzenie o charakterze otwartym, łączące elementy kiermaszu książki z bogatym programem wydarzeń towarzyszących. Podczas Pleneru Bulwar Nadmorski zapełni się kilkudziesięcioma namiotami, oddanymi do dyspozycji znanym oficynom wydawniczym. Prezentacji książek towarzyszyć będą spotkania z autorami, akcenty artystyczne i atrakcje dla dzieci".


Na gdyńskim bulwarze pojawi się 55 oficyn wydawniczych w strefie relaksu przy kawie będzie można zapoznać się z książkami nominowanych i laureatów Nagrody, zakupić będzie można  nowości i bestsellery w dobrych cenach.

Dla wielu najważniejsze są jednak spotkania autorskie, które pozwalają zdobyć autograf. W Plenerze udział weźmie ponad 30 autorów m.in.: Katarzyna Bonda, Artur Cieślar, Marta Fox, Ignacy Karpowicz, Iwona Kienzler, Jerzy Kisielewski,  Joanna Opiat-Bojarska.

 

4. Nadmorski Plener Czytelniczy, Bulwar Nadmorski Gdynia, 31 lipca 2015 (piątek), godz. 12.00–19.00, uroczyste otwarcie Pleneru – scena, 31 lipca o godzinie 13.00, 1,2 sierpnia 2015 (sobota, niedziela), godz. 11.00–19.00. Szczegółowy program na stronie: http://www.muratorexpo.pl/index.php?navi=002,001,022

 

Wydawnictwo Psychoskok także zapowiedziało swój udział i serdecznie zaprasza wszystkich, którzy chcą spotkać się z wyśmienitą literaturą w niebywale atrakcyjnej cenie. Bogata i różnorodna ofert to gwarancja, że każdy czytelnik znajdzie interesującą go pozycję.  Wydawnictwo Psychoskok zaprasza także wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się jak wydać własną książkę w formie papierowej czy ebooka.


Przedstawiciele Wydawnictwa Psychoskok będą oczekiwać na zainteresowanych w namiocie nr 41 oferując miłą, przyjazną atmosferę oraz niezapomniane wrażenia. Czas umilać będą książki i spotkania autorskie, a pośród nich Tomasz Waberski, który zawsze urzeka najmłodszych czytankami.


Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/102019340135934/

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl