Znika Wydawnictwo Trio

Obrazek artykułu
Bogusław Radziwon, Dyrektor Wydawnictwa TRIO poinformował, że po 25 latach działalności wydawnictwo kończy swą działalność. Likwidacja oznacza niebywałe okazje cenowe.
Na stronie wydawnictwa znajduje się następujący komunikat:

Szanowni Czytelnicy, Wydawcy, wszyscy zainteresowani, korzystając z okazji, jaką są 25. Targi Książki Historycznej, z ogromnym żalem zawiadamiam, że z dniem 31 grudnia 2016 roku  znane i zasłużone Wydawnictwo Trio kończy swoją 25-letnią działalność.

Wszelkie roszczenia należy zgłaszać pisemnie do 31 grudnia 2016 roku pod adresem: Wydawnictwo Trio, ul. Miedziana 11, 00-958 Warszawa 

Z poważaniem

Bogusława Radziwon Dyrektor Wydawnictwa TRIO


Przykra okoliczność wiąże się z niebywałą okazją, dlatego jak czytamy:

Likwidujemy dalej nasz magazyn, zostało nam jeszcze sporo dobrej literatury, której absolutnie nie chcemy przekazać na makulaturę (a Pan komornik ma takie pomysły...) tylko na Wasze ręce. Wyprzedajemy co mamy i liczymy na lepsze czasy w branży wydawniczej. Dlatego zapraszamy Was do naszej siedziby z torbami po nasze książki, bo można u nas kupić sporo dobrych książek w znakomitych cenach, więc dobra torba się przyda. Nasze tytuły znacie, są to głównie znakomite książki popularnonaukowe, ale mamy też lżejszą literaturę, taką do pociągu czy na plażę :) A kto do końca nie zna naszej oferty to zapraszamy na naszą stronę internetową. Dla osób spoza Warszawy też coś mamy, zapraszamy Was do naszej księgarni internetowej: www.wkrainieksiazki.pl gdzie też są wysokie rabaty. Wszystkie książki u nas w magazynie dostępne są z 50% rabatem, jest też pula książek za 10zł i dosłownie za 5zł. Przy zakupie kilku egzemplarzy targowanie się jest wskazane :) Także jest okazyjnie, szczególnie że wielu tytułów w księgarniach Państwo już nie znajdziecie. Mamy takie perełki których na rynku dawno już nie ma. Pełnej listy książek nie podajemy bo sytuacja jest dynamiczna, ale jest możliwość zapytania i odłożenia wybranych tytułów. Zapraszamy w dni robocze od 8.00 do 15.30 na ul. Miedzianą 11 w Warszawie (III piętro). Płatność tylko gotówką. Przybywajcie!

Szczegóły likwidacji na FB:

https://www.facebook.com/events/786875224680606/ 


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl