„Zdrowaś mario. Reportaże o medycznej marihuanie” – premiera i premierowe spotkanie z czytelnikami

Obrazek artykułu
Autorka przyglądała się mechanizmom postępowania zdesperowanych rodziców, osób bliskich, dla których los chorego jest najważniejszy. Efekt tej karkołomnej pracy to książka „Zdrowaś mario. Reportaże o medycznej marihuanie”. Premiera już 22 października a premierowe spotkanie z czytelnikami 19 listopada.

Książka to efekt karkołomnej pracy reporterki, która dotarła do chorych pacjentów, lekarzy i specjalistów w Polsce oraz zagranicą. Przyglądała się mechanizmom postępowania zdesperowanych rodziców, osób bliskich, dla których los chorego jest najważniejszy. Obserwowała, jak próbujący pomóc, wchodzą w konflikt z prawem, stają się kryminalistami i są wyprowadzani z domów w kajdankach, sądzeni jak zbrodniarze. I na nic ma się tutaj wprowadzona w listopadzie 2017 roku ustawa legalizująca użytek leczniczej marihuany.


BO PRAWO JEST MARTWE.

Jeden z moich bohaterów mówi, że od lat leczy się preparatami z marihuany i nie ma pojęcia, dlaczego państwu i społeczeństwu w Polsce zależy na tym, żeby faszerować go kolejnymi porcjami nieskutecznych i drogich leków.

 - Aleksandra Pezda

Książka będzie mieć swoją premierę już 22 października 2018 a premierowe spotkanie z czytelnikami 19 listopada " w Faktycznym Domu Kultury w Warszawie. 

Link do sklepu: http://bit.ly/A_Pezda_Zdrowas_mario 

Tuż po premierze, książka pojawi się także w formacie ebook.

 

Źródło: Dowody na Istnienie.

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy