Zaskakujące, szokujące, nieznane fakty w książkach

Obrazek artykułu
Ciekawostki ze świata interesują wszystkich. Czas więc poznać zaskakujące, nieznane fakty opisane w książkach. Niektóre z nich mogą szokować.

Całej wiedzy nigdy nie będziemy w stanie posiąść. Nawet najwybitniejsze umysły tego świata koncentrują się jedynie na określonym obszarze. Niektóre informacje warto jednak posiąść. Poszerzą one nasze horyzonty, dostarczając ciekawych, nieznanych wiadomości. Najpewniej nagle okaże się, że nasza wiedza nie była imponująca. Zrozumiemy także, jak niewiele wiedzieliśmy o świecie. Wiele tajemnic nigdy nie zostanie wyjaśnionych. Niektóre sekrety możemy jednak poznać w każdej chwili.


Naukowcy, badacze, poszukiwacze przygód nie od dziś przemierzają najodleglejsze zakątki. Penetrowane są podwodne głębiny, nieprzebyte dżungle, niedostępne szczyty, czy zapomniane tereny. Wszystko to, by pogłębić wiedzę na temat przeszłości. Współczesny świat nie powstałby przecież, gdyby nie poprzednie pokolenia. Niektóre tajemnice zmarli zabrali ze sobą, inne zostały częściowo wyjaśnione. Prawda może szokować, ale warto ją poznać.
Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty
http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/giganci-anioly-upadle-zakazane-fakty


Biblia to dzieło uniwersalne i ponadczasowe. Niektórzy, potrafią wyczytać z tej świętej księgi, bezcenne informacje. Artur Srok, badacz Biblii zorientowany na protestanckim nurcie chrześcijaństwa przedstawił szereg zaskakujących faktów. Okazuje się, że bez względu na miejsce zamieszkania, wierzenia, czy naleciałości kulturowe, nasi przodkowie wspominali o tajemniczych potomkach ludzi i aniołów. Nieznane nam cywilizacje zadziwiają umiejętnościami, których nie potrafimy powtórzyć. Pomimo tego temat jest celowo pomijany. Dlaczego? Fakty na temat „olbrzymów” dawniej zamieszkujących Ziemię poznamy dzięki książce „Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty”. Okazuje się, że nie są to mało wiarygodne dane, lecz potwierdzone informacje. Olbrzymie szkielety znajdowano w wielu zakątkach całego globu. O tajemniczych gigantach  mówią wierzenia wielu kultur, mity, podania, legendy. Współcześni historycy i naukowcy potwierdzają prawdziwość podobnych stwierdzeń. Częstokroć prezentują jednak odmienne stanowiska lub pomijają szczegóły.

„Czyż nie jest to zastanawiające, że przekazy na całym świecie zgodnie mówią o istnieniu w przeszłości olbrzymów, którzy mieli być potomkami niebiańskich aniołów bądź też bogów, którzy zstąpili z niebios?” – Artur Sroka, „Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty
Poznaj sekrety umarlaków
http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/poznaj-sekrety-umarlakow


Możemy również zechcieć poznać sekrety umarlaków. Czyli tajemnice dawnych cywilizacji. Okazuje się, że posiadały one umiejętności, których współcześnie nie potrafimy powtórzyć. Ceniony, znany odkrywca i archeolog Jonathan Gray zaprezentował światu wiele nieznanych faktów. Książki tego autora cieszą się zrozumiałym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Poznając, aż 64 sekrety starożytności, zrozumiemy, jak niewiele wiemy obecnie. Nasi pradawni przodkowie potrafili wznosić niezniszczalne budowle. Obrabiać i transportować olbrzymie skały. Leczyć rzadkie choroby, a nawet mierzyć się z transplantacją mózgu. Mimo, iż posiadamy specjalistyczne maszyny, nie potrafimy powtórzyć wielu dokonań. Zdaje się, ze nigdy tego nie dokonamy. Jest pewnym, że każda cywilizacja dynamicznie rozwija się tylko do czasu. Następnie następuje krytyczny zastój i upadek, Czy i nas czeka podobny los.


Warto odwiedzić stronę Tajemnice Świata Jonathana Graya

https://www.facebook.com/JonathanGrayTajemniceSwiata


„Czy byłbyś zaskoczony, dowiadując się, że na całym świecie zaczynają pojawiać się dowody na to, że kiedyś istniała na ziemi technologia, której stopień zaawansowania najskromniej mówiąc, znajdował się na przynajmniej tym samym poziomie, co dziś?


 Czy wiesz o tym, że wszystkie najstarsze dokumenty spisane na ziemi mówią o cywilizacyjnej degradacji, która nastąpiła na ziemi po upadku „Złotej Ery?” Potwierdzają one tezę, że katastroficzne wydarzenia zmiotły z powierzchni ziemi zaawansowany świat przeszłości.]


(…)Łatwiej nam będzie odpowiedzieć na to pytanie pod koniec książki. W międzyczasie nasza wyprawa do przeszłości stanie się ucztą dla zmysłów”. -  Jonathan Gray, „Sekrety umarlaków" .


  

                 http://www.psychoskok.pl/produkt/64-niewyjasnione-sekrety-starozystnosci           http://www.psychoskok.pl/produkt/sekrety-umarlakow


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl