Wydawnictwo Psychoskok na 6. Warszawskich Targach Książki

Obrazek artykułu
W dniach od 14 do 17 maja 2015 roku, po raz kolejny odbędą się Warszawskie Targi Książki. Na temat tegorocznych atrakcji wiadomo coraz więcej, dla wielu jedną z ważniejszych będzie udział Wydawnictwa Psychoskok.

Warszawskie Targi Książki zawsze przyciągają tłumy zainteresowanych, i nie można się dziwić skoro organizatorzy dbają aby nie zabrakło atrakcji. Ubiegłoroczna edycja zagwarantowała wszystkim zainteresowanym ponad 1000 wydarzeń, w tym roku z pewnością będzie podobnie.


Dokładny plan nadal pozostaje tajemnicą, choć pojawia się coraz więcej informacji. Wiadomo, że znaczące staną się słowa „Rzym upada każdego dnia” pochodzące z książki „Kazanie o upadku Rzymu”. Gościem honorowym będzie Ferrari, pojawi się Eric Baratay, szczególne miejsce zajmie komiks, i odbędzie premiera książki „Gdzie ci mężczyźni” autorstwa Philipa Georga Zimbardo, i wiele, wiele , więcej.
Czytelnicy oraz łowcy autografów nie mogą doczekać się spotkań z autorami, wydawcami, i niezwykłymi pozycjami stąd z pewnością zaciekawi ich informacja, iż swój udział w 6. Warszawskich Targach Książki zapowiedziało Wydawnictwo Psychoskok.

 

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1566509823566539/


psych

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl