Share

GLIWICZANIE W DRODZE. PATAGONIA Z WIZYTĄ W FOTOGRAFICZNYM RAJU

Od: 20-09-2021 do: 20-09-2021
GLIWICZANIE W DRODZE. PATAGONIA Z WIZYTĄ W FOTOGRAFICZNYM RAJU – spotkanie podróżnicze
Termin: 20 września 2021 r., godz. 18.00
Miejsce: Biblioteka Centralna, ul. Kościuszki 17

Argentyńska i chilijska Patagonia to mekka fotografów krajobrazu. Strzeliste wieże Fitz Roy-a, Cerro Torre czy w końcu masyw Torres del Paine i lodowiec Perito Moreno na stałe wpisały się w fotograficzny kanon tej części Ameryki Południowej. Tym razem w Atlantydzie będziemy gościć Piotra Trybalskiego, fotografa, podróżnika i pisarza, który wraz z Anetą Mikuską i Adamem Jeżewskim pokaże najpiękniejsze, patagońskie krajobrazy. Ekipa opowie o warunkach fotografowania, najlepszych trasach trekkingowych oraz przekaże praktyczne informacje o tym, jak samodzielnie zorganizować wypad do Patagonii. Prócz krajobrazów – oryginalne, fotograficzne niespodzianki jak na przykład… wnętrza pewnego teatru, zamienionego na wielką księgarnię.

Liczba miejsc ograniczona. W związku z uczestnictwem w wydarzeniu w czasie obowiązywania stanu epidemii wymagane będzie złożenie pisemnego oświadczenia.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na Facebooku Miejskiej Biblioteki w Gliwicach (www.facebook.com/MBPGliwice).

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Haczyk – gliwickie spotkania literackie”, dofinansowanego ze środków MKDNiS pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Od 2 do 10000 znaków