Warszawa Empik Junior, ul. Marszałkowska 116/122

Share

Policjanci z Lipowa powracają – premiera nowej książki Katarzyny Puzyńskiej

Dnia: 10-10-2019
Ulubieni bohaterowie, ciekawa lokalizacja i zawiła intryga – to wszystko czeka na czytelników najnowszej opowieści o policjantach z Lipowa – Pokrzyk (wyd. Prószyński Media). Już 10 października będą mieli oni okazję wziąć udział w przedpremierowym spotkaniu z autorką kryminałów, Katarzyną Puzyńską. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w warszawskim Empiku Junior, na uczestników będzie czekał konkurs-niespodzianka oraz szansa na zdobycie jednego z dziesięciu wyjątkowych egzemplarzy książki.

We Wnykach wszyscy wierzą, że jak ktoś odwiedzi stary dwór pod lasem, to umrze. Klątwa jest nieubłagana. Dotknie każdego, kto przekroczy próg… To motyw przewodni kolejnej, już 11. książki z cyklu Lipowo, opisującej życie policjantów z tej miejscowości. Seria łączy w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym. „Pokrzyk” to królewska uczta dla fanów i wiernych czytelników sagi, którzy jak zawsze mogą spodziewać się intrygującego poprowadzenia wątków kryminalnych i zaskakującego rozwiązania zagadki.
 
Seria Lipowo porównywana jest do książek Agathy Christie oraz powieści sz

Katarzyna Puzyńska to z wykształcenia psycholog, jednak skupia się na swojej największej pasji, czyli pisaniu. Debiutowała doskonale przyjętą książką „Motylek”, która rozpoczęła serię Lipowo. Puzyńska jest również autorką książek non-fiction – „Policjanci. Ulica” i „Policjanci. Bez munduru”, w których razem ze swoimi rozmówcami przedstawia służbę funkcjonariuszy Policji od zupełnie innej strony. W 2019 roku wspólnie z Fundacją wydawnictwa Prószyński i S-ka przeprowadziła charytatywną akcję #NIEBIESKIM, wspierającą Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Od 2 do 10000 znaków