Share

Głośne czytanie dla dorosłych Martyna Bunda

Od: 10-10-2019 do: 10-10-2019
Głośne czytanie dla dorosłych w Księgarni Pod Globusem. Martyna Bunda. „Kot niebieski” czwartek, 10 października, godz. 18.00 Czytają: Anna Kończal, Filip Bochenek Rozmowę prowadzi: Maciej Miłkowski Wstęp wolny!
Zapraszamy na premierowe spotkanie o najnowszej książce Martyny Bundy „Kot niebieski”. Będzie to trzecie z cyklu spotkań: „Głośne czytanie dla dorosłych w Księgarni Pod Globusem”. O kotach, Kaszubach i książkach porozmawia z autorką pisarz, tłumacz i krytyk literacki Maciej Miłkowski a autorskiej interpretacji wybranych fragmentów najnowszej książki Bundy dokonają aktorzy teatralni: Anna Kończal i Filip Bochenek.

Martyna Bunda - od 18. roku życia reporterka prasowa, co z perspektywy czasu okazało się dla niej najważniejszą szkołą. Oznaczało setki odwiedzonych domów (Polacy lubią, gdy zdejmuje się buty), godziny rozmów prowadzonych z ludźmi – nierzadko w krańcowych, szczególnych sytuacjach. W latach 2012 - 2018 kierowniczka działu krajowego w tygodniku „Polityka”. Praca redaktorska przyniosła kres autorskiemu pisaniu i otworzyła przestrzeń do zajęcia się książką. Niezrealizowana gitarzystka po szkole muzycznej. Matka dwóch córek. Ukończyła politykę społeczną na Uniwersytecie Warszawskim. Urodzona w dzień kobiet, w światowym roku kobiet (według ONZ), za osiem ósma. Wychowana na Kaszubach.

Od 2 do 10000 znaków