gdańsk galeria bałtycka

Share

Pozycja obowiązkowa dla każdego kibica | Mateusz Borek i Cezary Kowalski - Gdańsk

Od: 13-05-2018 do: 13-06-2018
Długa rozmowa dwóch fachowców o kulisach polskiego futbolu. Książka „Krótka piłka” (Wydawnictwo Czerwone i Czarne) autorstwa Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego to pełna anegdot, nieznanych faktów, analiz, wspomnień i prognoz lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów piłki nożnej. Już 13 czerwca dwójka doświadczonych i obiektywnych reporterów sportowych spotka się z czytelnikami w salonie Empik w Galerii Bałtyckiej.
Co dzieje się za drzwiami szatni polskiej reprezentacji? Jak niewiele brakowało, aby w eliminacjach do mundialu w Rosji kadry nie prowadził Adam Nawałka? Jakie nieznane fakty i okoliczności kryją się za transferami Roberta Lewandowskiego? Książka Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego zawiera odpowiedzi na wszystkie te pytania, a dodatkowo szczery i niepowtarzalny wywiad z najpopularniejszym polskim piłkarzem.

„Krótka piłka” to świetna alternatywa dla obszernych biografii i pozycji o historii piłki nożnej. Swoją wyjątkowość zawdzięcza dwóm charyzmatycznym autorom, którzy od lat znajdują się w centrum wydarzeń sportowych. Podczas spotkania z pewnością zdradzą kilka smaczków, które nie zawsze są dostępne dla zwykłych kibiców.

Mateusz Borek – polski dziennikarz i komentator sportowy. Od lat związany ze stacją Polsat. Komentował najważniejsze mecze polskiej reprezentacji.

Cezary Kwiecień – polski dziennikarz sportowy związany ze stacją Polsat. Pisał dla „Przeglądu Sportowego”, katowickiego „Sportu” czy „Faktu”.

13 czerwca, godz. 18:00 
Empik Galeria Bałtycka
Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 141

Od 2 do 10000 znaków