Share

Magdalena Zawadzka - spotkanie autorskie - jarocin

Od: 16-04-2018 do: 16-04-2018
Event image
W poniedziałek 16 kwietnia zapraszamy na godz. 17.00 do JOK Jarocin na spotkanie z Magdaleną Zawadzką, aktorką teatralną i filmową, autorką książek.
Spotkanie odbędzie się w związku z wydaniem najnowszej książki "Moje szczęśliwe wyspy", którą będzie można nabyć podczas spotkania.
Bezpłatne wejściówki do odbioru od 26 marca w Bibliotece Głównej w Pałacu Radolińskich, Bibliotece "Pod Ratuszem" oraz JOK Jarocin.
Spotkanie w ramach projektu "Senior+" pod honorowym patronatem Burmistrza Jarocina.

Tytułowe „szczęśliwe wyspy” to nie tylko wyspy na całej kuli ziemskiej, które Magdalena Zawadzka – pełna pasji podróżniczka – odwiedzała. Wyspy szczęścia to bezpieczne przystanie, wspomnienia, chwile dobre i złe. Te, które zostały w pamięci na zawsze. To ludzie, czasy, przedmioty, miejsca, które stały się bezpiecznym schronieniem w pamięci.
To opowieści o dawnym przyblokowym podwórku i dziecięcych zabawach, wspomnienie podróży, miejsc, dawnego smaku chleba i truskawek. To anegdoty związane z ludźmi, sprawami i historiami do których dzisiaj, tak jak aktorka lubimy powracać jak do bezpiecznej przystani.

Od 2 do 10000 znaków