Share

Książka charytatywna Dzieci Dzieciom - Brwinów

Od: 01-06-2018 do: 01-06-2018
Event image
W związku z tym, że I edycja projektu Książka charytatywna dla dzieci zakończyła się wielkim sukcesem, zapraszamy do udziału w II edycji!!!
Przypominamy, że w ramach I edycji powstała fantastyczna książka GWIEZDNE MARZENIA, zawierająca trzydzieści cudownych i pięknie zilustrowanych bajek i wierszy. Autorami i ilustratorami tej książki są zarówno osoby piszące zawodowo, jak i hobbystycznie. Wśród tych osób są również dzieci. Pieniądze na druk książki zostały zebrane na portalu Wspieram.tohttps://wspieram.to/ksiazkacharytatywna
Książki zostały przekazane do szpitali dziecięcych, domów dziecka i rodzinnych domów dziecka, a ich sprzedaż wsparła akcję charytatywną na portalu Siepomaga.plhttps://www.siepomaga.pl/lekidlakornela 

Tym razem do stworzenia książki zapraszamy dzieci w wieku 8-14 lat, które będą autorami i ilustratorami bajek. Dzieci będą także oceniały nadesłane propozycje. Pieniądze na druk zostaną zebrane na portalu crowdfundingowym, a książka DZIECI DZIECIOM zostanie przekazana do szpitali dziecięcych i bibliotek. 

Na bajki czekamy do 4-ego lutego 2018 roku.

Do udziału w akcji zapraszamy szkoły, biblioteki i inne fajne miejsca wspierające dziecięcą twórczość. 

Zachęcamy do udostępniania informacji o akcji. 

Szczegóły akcji dostępne są na stronie https://sofijka.pl/aktualnosci/

Informacje dotyczące I edycji projektu: https://sofijka.pl/ksiazka-charytatywna/

Zapraszamy! 
Zespół projektowy
i
Monika Jędrzejewska-Wiergiles - inicjatorka projektu Książka charytatywna dla dzieci, założycielka Wydawnictwa Sofijka, prowadzi warsztaty i spotkania czytelnicze w szkołach i przedszkolach m.in. kreatywne warsztaty tworzenia książki i warsztaty edukacyjno-literackie. 
Poza tym: trener rozwoju osobistego, wolontariuszka Fundacji Onkolandia i Koordynator Klubu Przedsiębiorczych Mam w Grodzisku Mazowieckim. 

W przypadku pytań lub chęci podjęcia współpracy jako Partner projektu zapraszamy do kontaktu mailowego: kontakt@sofijka.pl lub telefonicznego 604-060-980.

Od 2 do 10000 znaków