Warszawa Dąbrowskiego 81

Share

CUDOWNE ŚWIĘTA W BIG BOOK CAFE! - Warszawa

Od: 31-12-2017 do: 31-12-2017
Event image
W grudniowe soboty Big Book Cafe zaprasza całe rodziny. Dzieciom poczytają aktorzy, a dorośli zanurzą się w świątecznych kiermaszach. Najmłodszych oczarują interpretacje klasycznych bajek i najpiękniejszych zimowych opowieści.

We wszystkie soboty grudnia od godz. 10.00 do 18.00 na kiermaszach w Big Book Cafe można niespiesznie wybrać starannie przygotowane prezenty.

Z wielu premier i nowości, które ostatnio pojawiły się na rynku,selekcjonujemyte najciekawsze, najpiękniejsze i wyjątkowo wydane. Staramy się być przewodnikami po literackim kosmosie, skomponowaliśmy unikalne pakiety i pomożemy dokonać wyboru tytułów – mówi Anna Król z nowego miejsca literackiego, stworzonego przez i dla entuzjastów czytania.

Oryginalne zestawy zostaną podzielone na kategorie: „dla dzieci”, „dla niej”, „dla niego” oraz „smaki życia”. W księgarni, której asortyment sięga od podłogi do sufitu, na kupujących czekają kompetentni, gotowi doradzić i wdrapać się  na drabinę fachowcy z Fundacji „Kultura nie boli”, którzy na co dzień zajmują się edukacją literacką i rozwojem czytelnictwa.

Od 1 grudnia w Big Book Cafeczekająstarannie pakowane pakiety – wybrane premiery, głośne tytuły jak „Swing Time” Zadie Smith, „Instrukcja dla pań sprzątających” Lucii Berlin czy „Jak zawsze” Zygmunta Miłoszewskiego, dostępne w zestawach i cenachpromocyjnych.  Do 24 grudnia także wszystkie prezentowe wydania tytułów Wilk&Król Oficyny Wydawniczej dostępne będą z rabatem 30%.

 

Ostatni miesiąc 2017 roku w Big Book Cafe wypełnią wzruszające i dowcipne wydarzenia. W sobotę, 2 grudnia – aby upamiętnić Dzień Walki z Aids, pokazana zostanie trzyodcinkowa ekranizacja głośnej trylogii Jonasa Gardella „Nigdy nie ocieraj łez bez rękawiczek”, która opisuje epidemię tej choroby w Szwecji.

W piątek, 15 grudnia Michał Rusinek pokaże Stand-up Literacki „Nalot” – literaturoznawca, pisarz i tłumacz przywdzieje lekarski kitel i zbada pypcie wyskakujące na języku polskim. Doktor Rusinek w błyskotliwy i komiczny sposób sprawdzi, co dolega naszej mowie codziennej i zaleci skuteczne kuracje. Bilety na wydarzenie (15 PLN) są już dostępne na miejscu i w serwisie www.bilety24.pl.

 

W niedziele Big Book Cafe dba o tradycję czytania prasy i serwuje jej autorskie przeglądy, towarzyszące wegetariańskim śniadaniom. Już 3 grudnia znakomity duet Daniel i Agata Passent przyjrzy się sztuce pisania felietonów wczoraj i dziś. Tydzień później, 10 grudnia Patrycja Sasnal zabierze czytelników w podróż przez media arabskie, a 17 grudnia Karolina-Korwin Piotrowska obnaży mit Bożego Narodzenia w wydaniu glamour,  serwowany przez pisma lajfstajlowe i luksusowe. Dziennikarka zaprasza na śniadanie doprawione szczyptą ironii i zdrowego rozsądku.

 

Pełny repertuar Big Book Cafe: http://bigbookcafe.pl/repertuar/

 

Od 2 do 10000 znaków