Share

Spotkanie autorskie z Karoliną Wilczyńską - Warszawa

Od: 14-11-2017 do: 14-11-2017
Event image
14 listopada - Spotkanie autorskie z Karoliną Wilczyńską
Karolina Wilczyńska jest zodiakalną Panną i numerologiczną jedenastką. To połączenie sprawia, że wciąż toczą w niej walkę dwie natury i nigdy nie wiadomo, która w danej chwili zwycięży: uporządkowana i realnie patrząca na świat, czy marzycielka i idealistka. Idzie przez życie w glanach lub boso – zależnie od tego, kogo i co spodziewa się spotkać. Najważniejszy dla niej jest człowiek (nie mylić z tłumem i ciżbą). Widok bezmyślnych ludzkich oczu, chamstwa i głupoty powoduje u niej długie okresy melancholii. 
Przez świat podąża z nieustającą wiarą w dobro i sprawiedliwość, znosząc z godnością spotkania 
z mniej sympatyczną częścią ludzkości. Stara się zachować jak najwięcej z dziecięcej części swojej natury, dzięki czemu ma nadzieję nie stać się obojętną na los innych.
Lubi słoneczniki i bursztyny, twierdząc, że zaklęte są w nich słoneczne promienie. 
Posiada dar nieograniczonego rozciągania czasu i dzięki temu w wolnych chwilach czyta, haftuje obrazy, robi powłóczyste swetry na drutach lub szydełku, zajmuje się decoupage’m. Kolekcjonuje ludzkie historie, więc bez obaw można opowiedzieć jej swoją.
Jest autorką książek: „Performens”, „Ta druga”, „Anielski kokon”, „Ja kochanka”, „Właśnie dziś, właśnie teraz”, oraz cykli: „Stacja Jagodno”, „Rok na Kwiatowej”, „Jeszcze raz Nataszo” , a także opowiadań: „Matczyna miłość” w zbiorze „31.10 czyli Halloween po polsku”, „Korepetytorka” w zbiorze „31.10 Halloween II. Wioska przeklętych”, „Tam chciałbym się zestarzeć” w zbiorze „31.10 Halloween III. Księga cieni”, „Pierwsza sprawa posterunkowej Wilk” w zbiorze „Błąd w sztuce. Kryminalna piła” (zdobyło Główne Wyróżnienie Komendanta Szkoły Policji w Pile podczas Festiwalu „Kryminalna Piła”).

Od 2 do 10000 znaków