Share

Londyńskie Targi Książki 2017- Londyn

Od: 14-03-2017 do: 16-03-2017
Event image
London Book Fair oraz Instytut Książki informują, że w roku 2017 Polska wystąpi w charakterze „Market Focus” Londyńskich Targów Książki.

Program Market Focus to dla polskiego i brytyjskiego świata wydawniczego przede wszystkim doskonała okazja do nawiązania i umocnienia kontaktów. „Market Focus 2017: Poland” będzie obejmował cykl wydarzeń kulturalnych i branżowych prezentujących gorące nazwiska, modne gatunki, interesujące tematy, literackie trendy i ciekawostki naszego rynku książki – słowem to, co w polskiej literaturze współczesnej najlepsze.


Program branżowy odbywający się w czasie London Book Fair (powstający we współpracy z The Publishers Association) to spotkania z wydawcami, agentami literackimi i innymi przedstawicielami branży oraz seminaria dostarczające najważniejszych informacji o polskim przemyśle wydawniczym, a zatem unikalna okazja do zaprezentowania polskiego rynku książki na tle międzynarodowym.


Więcej informacji na stronach The London Book Fair oraz stronie Instytutu Książki: http://www.instytutksiazki.pl/wydarzenia,aktualnosci,35892,polandrights-forum.html

Od 2 do 10000 znaków