Wrzesień w Wydawnictwie Sonia Draga

Obrazek artykułu
Nowości i zapowiedzi Wydawnictwa Sonia Draga
Przedstawiamy nowości i zapowiedzi książkowe na miesiąc wrzesień Wydawnictwa Sonia Draga

S.J. WatsonZanim zasnę (Wyobraź sobie, za każdym razem, kiedy zapadasz w sen tracisz swoje wspomnienia. Zapominasz, jak się nazywasz, kim jesteś. Nie pamiętasz wydarzeń z przeszłości, nie rozpoznajesz ludzi, których kochasz – wszystko to znika w ciągu jednej nocy. A jedyna osoba, której ufasz, być może mówi ci jedynie połowę prawdy… Powieść nagrodzona Galaxy National Book Award oraz Crime Writers’ Asscociation John Creasey New Blood! Prawa sprzedane do 42 krajów!)
Krzysztof A. ZajasLudzie w nienawiści (Pierwszy tom „trylogii grobiańskiej”, której niesamowicie wciągająca, mroczna akcja rozgrywa się w Krakowie, pobliskich Grobianach i gdzieś w dzikich jarach pomiędzy nimi.)
Ewa ZaleskaZbyt wielkie serce (dostępna również jako ebook)
Jan GuillouBracia z Vestland (Trzymająca w napięciu, epicka opowieść o losach niezwykłej rodziny.)
Jan GuillouDandys (Trzymająca w napięciu, epicka opowieść o losach niezwykłej rodziny. Kontynuacja losów bohaterów Braci z Vestland.)
John Le CarréZ przejmującego zimna (Klasyka mistrza gatunku!)
John Le CarréJego uczniowska mość (Moc, współczucie, bogate i przygniatające bogactwo postaci i akcji. Jedna z najznamienitszych powieści lat siedemdziesiątych.)
Katie FfordeFrancuski romans (Ciepła, podnosząca na duchu i przepięknie napisana)
Cristina De StefanoOriana Fallaci. Portret kobiety (Znakomita biografia na podstawie niepublikowanych dotąd materiałów! Oriana Fallaci Kobieta, która przeprowadziła historyczny wywiad z Lechem Wałęsą.)
Lisa Gardner Złap mnie (Kolejny znakomity thriller psychologiczny bestsellerowej autorki!)
Michael PunkeZjawa. Opowieść o zemście (Oparta na motywach życia trapera Hugh Glassa, postaci autentycznej, powieść Zjawa to relacja o tym, jakie żniwo może zebrać zawiść i zdrada, i czym bywa obsesja zemsty.)
Mohsin HamidJak ćma do płomienia (Znakomita historia upadku młodego człowieka…)
Klaus Rüdiger MaiTajemne religie  (Pod nazwami chrześcijaństwa, judaizmu, islamu i licznych wierzeń ludowych przetrwało wiele dziwnych rytuałów i  interpretacji  świata,  pochodzących z głębokiej przeszłości. Czy są to jedynie pozostałości dawnych wierzeń, czy też te pozornie obumarłe religie trwają nadal w zmienionej postaci? )

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl