Wiele odmian zegarka G-Shock

Obrazek artykułu
Wiele osób szuka wyjątkowych i niezawodnych zegarków. Kierując opiniami innych często zapominają o swoich indywidualnych oczekiwaniach i wymaganiach. Warto kierować się swoimi potrzebami i wymaganiami względem tego unikalnego dodatku.

Marka Casio G-Shock stworzyła unikalne modele zegarków dla sportowców. Trwałe i niezawodne zegarki staną się niezawodnym towarzyszem każdej osoby prowadzącej aktywny tryb życia. Na jakie zegarki warto zwrócić uwagę?

 

Ekskluzywne zegarki G-Shock

 

Casio wydało bogatą linię zegarków G-Shock. Są one bardzo wytrzymałe, wielofunkcyjne i atrakcyjne pod względem wyglądu. Wśród tych zegarków znajduje się model DW-560HR-1ER zasilany baterią. Materiał koperty jest wykonany z tworzywa polimerowego, które jest odporne na korozję oraz posiada zwiększoną wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Pasek zegarka imponuje swoim materiałem i wykończeniem - najczęściej jest to skóra, guma lub polimer. Casio DW-560HR-1ER jest dopracowany w każdym szczególe. Jest on idealny dla sportowców oraz osób pasjonujących się nurkowaniem rekreacyjnym. Zegarek ten jest wodoszczelny na głębokości do 200 metrów. Producent wyposażył zegarek w system wsrządoodporny - szczególnie przydatna cecha dla aktywnych sportowców.

Casio Mudman - zegarki generujące energię

 

Marka Casio może pochwalić się zegarkiem z wysokiej półki - Casio Mudman. Czasomierz zyskał wielu zwolenników. Został on wyposażony w mechanizm Kwarc Solar. Sprawia on, że zegarek generuje energię przy pomocy ogniw, które zostały wbudowane w tarcze. Pozyskana energia jest gromadzona w akumulatorze. Zegarek najczęściej posiada pasek ze skóry, polimeru lub gumy. Czasomierz ten podobnie jak poprzednik posiada wodoodpornośc do 200 metrów głębokości. Cecha ta jest szczególnie przydatna dla aktywnych nurków. Oprócz rozbudowanego kalendarz, zegarek posiada opcję drzemki. Dla osób wymagających zegarek wyposażono w jeszcze jedną funkcję - odczyt aktualnej godziny w różnych strefach czasowych na świecie. Co więcej, Casio Mudman jest łatwy w czyszczeniu - w produkcji zostały do tego celu użyte specjalne materiały. Cecha ta sprawia, że zegarek może być wykorzystywany w sportach ekstremalnych. 

 

Zegarek dla jeszcze bardziej aktywnych - G Shock GA 110GB

 

Marka Casio stworzyła wyjątkowy zegarek G Shock GA 110GB, który jest idealny dla osób, którzy aktywnie spędzają czas. Podstawowe cechy nie różnią się niczym innym od swoich poprzedników. Czasomierz posiada kopertę wykonaną z tworzywa polimerowego - odpornego na korozję oraz cechujący się wysoką wytrzymałością. Zegarek jest wstrząsoodporny. Zastosowano w tym modelu Auto LED jako rodzaj podświetlenia. Co wyróżnia ten zegarek na tle innych? Bowiem posiada on pomiar prędkości - wskazuje użytkownikowi z jaką prędkością się przemieszcza. Cecha ta jest bardzo przydatna dla osób biorących z życia jak najwięcej. Zegarek G-Shock jest idealny na prezent. Co sprawia, że jest unikalny? Wyprodukowano go w ograniczonej liczbie sztuk - stąd czasomierz ten jest w wersji limitowanej. Warto dobrać zegarek pod względem walorów estetycznych jak i funkcjonalności.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku