Warto przeczytać – wrześniowe zapowiedzi

Obrazek artykułu
Niektóre książki zasługują na szczególną uwagę. Pośród nich znaleźć powinny się wrześniowe zapowiedzi. To książki, które warto przeczytać, bo poruszają istotne tematy i skłaniają do refleksji.

Każdego miesiąca pojawia się spora ilość nowości książkowych. Pośród nich odnaleźć można lektury z każdego gatunku. Zdaje się więc, że odbiorcy literatury nie powinni narzekać na niedobór ciekawych pozycji. Niestety, choć czytelnicy są zadowoleni z tak bogatej i zróżnicowanej oferty, potrafią się w niej zagubić. Wiele osób uważa, że poszukiwanie ciekawej nowości bywa czasochłonnym i żmudnym zadaniem. Jeżeli bowiem nie znamy interesującego tytułu, by wybrać godny uwagi, należy poświęcić mnóstwo czasu na poznawanie opisów kolejnych książek. To dlatego, tak cenne okazują się wskazania i podpowiedzi. Pozwólmy więc polecić sobie wartościowe lektury.


Z całą pewnością warto przeczytać wrześniowe zapowiedzi. Są to mądre książki, które poruszają ważne tematy i skłaniają do refleksji. Z nimi nie zabraknie nam wrażeń i przyjemnych chwil zadumy. Obcowanie z literaturą okaże się więc pouczającą, a jednocześnie przyjemną aktywnością. Czytanie książek powinno relaksować i poszerzać horyzonty myślowe. Z tymi propozycjami stanie się tak na pewno. Przekonajmy się zatem, jakie to tytuły.


Uzależniony. Droga do trzeźwości. Na podstawie życia Adama Gałęskiego, Monika Jagodzińska

Kategoria: powieść

Książka do nabycia na stronie:

http://www.psychoskok.pl/produkt/uzalezniony-droga-do-trzezwosci/Poruszająca powieść, która zawiera przestrogę przed życiem na haju. Uświadomimy sobie, że przygodę z narkotykami łatwo zacząć, ale po pewnym czasie nie sposób jej zakończyć. Uzależnienie to bowiem bezwzględna pułapka, z której trudno się wydostać.


Przyjdzie nam poznać historię Adama. Ten młody chłopak nierozważnie rozpoczął eksperymentowanie z narkotykami. Początkowo wystarczały mu skręty. Z czasem organizm zaczął jednak dopominać się silniejszych używek. Narkotyczny głód bez reszty opanował ciało i umysł Adama. To dlatego zdobycie pieniędzy na kolejne dawki determinowało jego działania. Niestety, fundusze nie tak łatwo zdobyć, więc bohater zdecydował, by sięgnąć po tańsze od zioła dopalacze. W ten sposób Adam zaczął się staczać na samo dno. Ćpanie okazało się ważniejsze od wszystkich i wszystkiego.


Książka w ofercie sprzedaży:

https://tylkorelaks.pl/903-uzalezniony-droga-do-trzezwosci.html


By powrócić na dawną, ”trzeźwą” ścieżkę Adam musi odbyć długą i żmudną drogę. Przekonamy się, że wyzwolenie się ze szponów uzależnienia wymaga szczerości z samym sobą. Jednocześnie poznamy zasady funkcjonowania różnych ośrodków odwykowych w Polsce. Tym samym, fabuła tej książki może stać się formą przestrogi.Anioły są wokół nas, Elwira Werecka

Kategoria: duchowość

Książka do nabycia na stronie:

http://www.psychoskok.pl/produkt/anioly-sa-wokol-nas/Wyjątkowa książka, która wskazuje na znaczenie duchowego aspektu ludzkiego życia. Fabuła stopniowo pozwala odbiorcom ukierunkować uwagę na to, co stanowi część niematerialnej rzeczywistości. Zrozumiemy, że postrzegając siebie, jako istotę duchową, zyskujemy szansę czerpania pełni ze swojego istnienia. Co ważne, zyskamy pewność, że nie powinniśmy obawiać się tej drogi, ponieważ towarzyszyć będą nam aniołowie oraz inne istoty świetliste.


Wszyscy, którzy sięgną po tę książkę, uzyskają szeroką wiedzę duchową. Wspomniane zostały popularne miejsca odwiedzone przez autorkę. Omówione są także podróże osób, które odważyły się wybrać do niematerialnej rzeczywistości. Dzięki temu uzyskamy wiadomości, między innymi o cywilizacji Majów. To oni przecież pozostają twórcami wysoko rozwiniętej technologii duchowej Atlantów.Książka w ofercie sprzedaży:

https://tylkorelaks.pl/904-anioly-sa-wokol-nas.htm

Należy podkreślić, że do książki dołączona jest płyta z nagraniem jednej piosenki „Anioły są wokół nas”.


Śpiew - Elwira Werecka

Słowa,chórki - Agnieszka Symołon

Muzyka - Agnieszka Symołon,Robert Bielak

Produkcja muzyczna - Robert Bielak

Agencja Artystyczna Start - Off


Zaprezentowane powyżej wrześniowe zapowiedzi to książki, które warto przeczytać. Zadowolą one zarówno fanów obyczajowej tematyki, jak i poszukujących niezapomnianych, duchowych wrażeń. Sięgający po nie z pewnością się nie zawiodą

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl