Wakacje z Psychoskokiem

Obrazek artykułu
Upragnione, pełne beztroskich chwil wakacje w tym roku mogą okazać się niezapomniane. Zabierając ze sobą wybraną książkę z bogatej ofert Wydawnictwa Psychoskok możemy być pewni, że tym razem nie będziemy narzekać na nudę i brak atrakcji.


Książka jest w stanie uprzyjemnić każdą chwilę, Sprawić, że przeniesiemy się w dowolne miejsce, by doświadczać niezapomnianych wrażeń, przeżywać niebywałe przygody, odczuwać emocje, których brak nam na co dzień, czy poznawać postacie, które ugoszczą nas w literackim świecie. Bogata oferta Wydawnictwa Psychoskok obejmuje książki dla czytelników w każdym wieku. Szeroki, zróżnicowany wybór to gwarancja, że odnajdziemy książkę, która zapewni nam najwspanialsze wakacje, nawet jeżeli nie zamierzaliśmy wybierać się zbyt daleko. Poznając wielogatunkowy wachlarz książek dostępnych w formie papierowej oraz elektronicznej zyskamy pewność, że pozycja zdolna zaspokoić nasze czytelnicze oczekiwania już na nas czeka.


Na fanów mocnych wrażeń czeka niebywała dawka sensacji i kryminału. Lubiący cofać się w czasie, będą zadowoleni obcując z książkami historycznymi, a także literaturą faktu, która po raz kolejny dowiedzie, jak wiele szczegółów umknęło naszej uwadze.


Oczywiście wakacje to wymarzony czas dla podróżników, więc literatura podróżnicza pozwoli nam wyruszyć w dowolne miejsce na Ziemi, a gdyby nasz glob okazał się dla nas już nieatrakcyjny zawsze możemy sięgnąć po fantastykę, i zacząć przemierzać najbardziej niesamowite miejsca.


Wiele osób liczy, że wakacje rozbudzą zmysły i pozwolą poznać wymarzoną miłość. Romanse jako wprowadzenie do sercowych przygód okażą się niezastąpione, a erotyki pozwolą rozbudzić zmysły, by przeżywać chwile dostępne jedynie dla dorosłych.


Wiadomym jest także, że nie wszyscy lubią oddalać się od miejsca zamieszkania i zapominać o szarej codzienności. W takim wypadku warto sięgnąć po książki popularnonaukowe, eseje, antologie, reportaże, czy biografie, które pozwolą nam bliżej poznać wyjątkowe osoby.


Wakacje to również wymarzony czas, by poszerzać wiedzę i horyzonty, dlatego niezastąpione okażą się książki do nauki języka obcego, a jeśli nie będziemy potrafili przestać myśleć o pracy zawsze możemy snuć plany na przyszłość, przeglądając pozycje informatyczne, biznesowe, czy te odnoszące się do prawa i podatków.Najlepsze książki na urlop – co czytać?

http://www.prasa24h.pl/19090/najlepsze-ksiazki-na-urlop-co-czytac.html
Pamiętajmy, że nie musimy wybierać się zbyt daleko, by doświadczyć niezapomnianych wrażeń. Wszyscy, którzy chcieliby przekonać się jak wiele do zaoferowania ma Dolny Śląsk powinni sięgnąć po książki wrocławskiej pisarki Jolanty Marii Kalety, która bezustannie odkrywa przed czytelnikami tajemnice tej części Polski. Okazuje się, że autorka, która z lubością zgłębia nawet niebezpieczne zakamarki cyklicznie natrafia na ślady pozwalające odnaleźć takie skarby jak „Złoto Wrocławia”, czy „Wrocławską madonnę”, a co znajdziemy w kompleksie RIESE?


Oczywiście wakacje to także doskonały czas, by zadbać o siebie. Po całorocznym trudzie relaks pozwalający zadbać o ciało i dusze okazuje się nieoceniony. Wszyscy, którzy chcieliby korzystać z regeneracyjnych sił powinni sięgnąć po poradniki odnoszące się do zdrowia i urody, a także pozycje z działu psychologii, duchowości i religii. Uwaga, relaks spotęguje także poezja, która „uniesie” nas i rozbudzi wrażliwość.

Pamiętajmy, że wakacje to wymarzony czas na zabawę, więc by nie tracić dobrego humoru sięgnijmy po satyrę, fraszki, limeryki, komedie, czy komiksy. Dobrą zabawę powinniśmy oczywiście zapewnić przede wszystkim młodszym czytelnikom, także spędzając rodzinne chwile nie zapomnijmy o książkach dla dzieci i młodzieży.


Jak widać oferta Wydawnictwa Psychoskok jest na tyle bogata, że z pewnością nie będziemy się nudzić, ale gdyby nasze oczy zmęczyły się czytaniem i podziwianiem pięknych krajobrazów powinniśmy sięgnąć po gry logiczne, karciane, planszowe, czy łamigłówki. Gry, które znajdziemy w ofercie pozwalają na samodzielną oraz grupową zabawę bez względu na wiek uczestników.

Zapisz Zapisz Zapisz

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl