Wakacje z książką na Dolnym Śląsku

Obrazek artykułu
Wakacje na Dolnym Śląsku mogą okazać się niezapomnianym przeżyciem pod warunkiem, że wiemy gdzie się udać. Wydawnictwo Psychoskok zaleca zaznaczyć na wakacyjnej mapie miejsca, których tajemnice zdradzi Jolanta- Maria Kaleta.

Długo wyczekiwane wakacje nadeszły  warto więc zadbać, by nie dopadła nas nuda. Pogody z całą pewnością nie zaplanujemy, nie sprawimy, że zagraniczne wyjazdy staną się tańsze, kolejki do atrakcji turystycznych krótsze, a plaże wolne od tłumów. Trzeba bowiem szczerze przyznać, że wielu z nas ceni spokój ponad wszystko, a zmaganie się z wakacyjnymi trudnościami traktuje jak udrękę.


Na wolne od komplikacji wakacje, które zagwarantują jedynie niezapomnianą przygodę zaprasza Wydawnictwo Psychoskok. Od wczasowiczów nie wymaga się aktualnej karty szczepień, pełnego portfela, czy gotowego na wysiłek ciała. W dowolnej pozycji, w każdej chwili, i o każdej porze wyruszymy na Dolny Śląsk, którego tajemnice zdradzi Jolanta- Maria Kaleta.


Najlepsze książki na urlop – co czytać?

http://www.prasa24h.pl/19090/najlepsze-ksiazki-na-urlop-co-czytac.htmlJak mówi stare porzekadło: „cudze chwalicie swego nie znacie”. Teraz czeka na nas złoto Wrocławia, Bursztynowa Komnata, czyhają duchy Inków, a cień rzuca kompleks Olbrzyma.  Takiego Dolnego Śląska jeszcze nie znaliście.


Poleca Wydawnictwo Psychoskok. Ksiązki do kupienia w księgarniach stacjonarnych i internetowych oraz na Bonito - http://bonito.pl/autor/kaleta+jolanta+maria/0


kale

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl