Tutaj wszystko się może wydarzyć...

Okładka
„Tajemnice Białego Tygrysa. Skarb Magnatów” to powieść dla wszystkich, którzy lubią tajemnice. Wątkiem głównym jest poszukiwanie „Skarbu Magnatów”, ale można tu znaleźć opowieść o miłości, przyjaźni, poświęceniu, ale także zdradzie.Kiedy Marta i Zbyszek przyjeżdżają w odwiedziny do Patrycji, stają się świadkami tragicznej sceny – z balkonu Pati wypada mężczyzna, który w wyniku upadku umiera. Okazuje się, że to włamywacz, z determinacją próbujący ukraść przesyłkę, której kobieta jeszcze nawet nie zdążyła otworzyć. Kiedy w towarzystwie siostry i jej męża Patrycja zagląda do środka, sytuacja nieco się rozjaśnia, bo okazuje się, że łupem złodziejaszka miała być szczerozłota sztabka, do której dołączono tylko krótką informację, wskazującą, że jest ona kluczem do odnalezienia „Skarbu Magnatów”.


Oczywiście niemal natychmiast zostaje podjęta decyzja o przystąpieniu do poszukiwań. Okazuje się jednak, że nie tylko oni poszukują „Skarbu”, a złodziejaszek działał na zlecenie ludzi, którzy, zaślepieni rządzą bogactwa, nie przebierają w środkach. Do grupy Patrycji wkrótce dołączają jeszcze: Biały Tygrys, Gosia oraz kuzyn dziewczyn i jego wspólniczka, którzy prowadzą pensjonat w Zakopanem i niebawem otwierają luksusowy hotel. Dzięki pomocy przyjaciół i rodziny poszukiwacze coraz bardziej zbliżają się do celu, ale ścigają się z rywalami, którzy również nie pozostają w tyle.


Sytuacja robi się napięta, szanse równe i wszystko może się jeszcze wydarzyć.


Niebezpieczne sytuacje, zwroty akcji, psikusy, zagadki, a także cała masa humoru i dobrej zabawy – to tylko ułamek tego, czego można doświadczyć, czytając tę książkę.To książka, która praktycznie do samego końca trzyma czytelnika w napięciu. Nieoczekiwane zwroty akcji, niesztampowe rozwiązania… To wszystko okraszone sporą dawką humoru, a także przebijającą dewizą, że można osiągnąć wszystko, jeśli ma się do pomocy kochających i lojalnych przyjaciół oraz rodzinę, na którą można liczyć. Zachłanność nie popłaca, a gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl