Te książki trzeba przeczytać

Obrazek artykułu
Chcesz poznać zdrowe, przyjemne hobby? To czytanie. Sposób na relaks został więc odkryty. Czytelnictwo to prawdziwy skarb. Te książki trzeba przeczytać.

Ludziom dorosłym potrzeba wielu doznań. Na pewno nigdy nie zawodzą przygody. Wątki podróżnicze nie tracą na popularności. Każdy, pragnie czegoś, co odbiega od szarej, nudnej codzienności. To przykre, że wszystko drożeje. Niektórych nie stać nawet na krótki wyjazd. Na szczęście z pomocą zawsze przychodzi literatura. Czytanie to sprawdzony sposób na zdrowy psychofizyczny wypoczynek. Eskapizm bez zbędnych kosztów, pozwala znaleźć się w dowolnym miejscu. Zaufaj sile swojej czytelniczej wyobraźni. Poniżej przedstawiono książki, które trzeba przeczytać.


Już 6 minut poświęconych na lekturę pozwala obniżyć ciśnienie tętnicze i o 68 proc. Obniża poziom hormonu stresu. Regularne czytanie wzmacnia pamięć, chroni przed alzheimerem i sprawia, że mózg się wolniej starzeje". –stronazdrowia.pl


Powyżej przytoczony fakt ma zachęcać do czytelnictwa wszystkich. Twój mózg potrzebuje czytania. Naukowcy podkreślają znaczenie czytania mądrych książek. Każda przeczytana pozycja uczy i rozwija świadomość. Te książki trzeba przeczytać. Naprawdę wiele dzięki nim zyskasz.


Są książki, które trzeba przeczytać, żeby zadbać o swój stan psychofizyczny. Poleca się „Pamiętnik znaleziony w Pile”. Arno Giese zadbał, żeby zaciekawić odbiorców. Ta powieść ukazuje losy niezwykłego bohatera Czesława Malińskiego – prawdziwego bohatera, zdobywcy Monte Cassino. Zaciekawi nas możliwość poznania prawdy, dlaczego po latach żołnierz Armii Gen. Wł. Andersa – uczestnik bitwy o Monte Cassino zamieszkał w Pile? Arno Giese w chronologiczny sposób odtworzył wszystkie zachowane dane. Bezcenne okazały się pamiętniki Czesława Malińskiego.


Tę książkę naprawdę trzeba przeczytać.Książka dostępna na stronie: https://www.psychoskok.pl/produkt/pamietnik-znaleziony-w-pile/


Książki, które trzeba przeczytać, zostały przedstawione. Na uwagę zasłużyło opowiadanie. Krótka forma literacka, Marka Kaleńskiego - Jaśkiewicza, pozwoliła zaskoczyć opowieściom „Sen nie seninspirowaną prawdziwymi zdarzeniami. Doświadczony życiowo pisarz, nie bez przyczyny opisał, jak ważne są marzenia. Należy wspomnieć, że ta opowieść została podzielona na 7 części: Zdziwienie, Przebudzenie, Spotkanie, Koszmary, Poszukiwanie, Bal i Zakończenie. W tej opowieści znaczącą rolę odgrywa również tajemnicza dama. Czy autorowi zdarzają się podobne nocne wyobrażenia?


Jest to swego rodzaju zapis wędrówki mózgu, który należy potraktować lekko, a nawet zabawowo”. Marek Kaleński-JaśkiewiczKsiążka dostępna na stronie: https://www.psychoskok.pl/produkt/sen-nie-sen/


Wszyscy marzą o dobrobycie. Przeczytać należy książkę zatytułowaną „Sukces”. Natalia Lewczuk przygotowała poradnik dający szansę na powodzenie każdemu. Wystarczy jedno, niefortunne zdarzenie, w wyniku którego utracimy wszystko. Nie traćmy wiary i stopniowo podążajmy do przodu. Porady Lewczuk okażą się bezcenne. „Sukces” to książka inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Pisarka na jej łamach zamieściła rozmowy z ludźmi – od bezdomnych po milionerów. Okazało się, że wiele osób pragnęło opowiedzieć o swojej traumie. Rozmówcami były kobiety, mężczyźni, a także młodzież. Dojrzali emocjonalnie ludzie, udzielali wskazówek dla dorastającego pokolenia. Należy podkreślić, że wszystkim odpowiadającym postawiono zadanie, aby zdefiniować „Sukces”.


Po przeczytaniu książki dowiesz się m. in. jak osiągać sukcesy sportowe, realizować się w swojej pasji podążając za marzeniami, założyć szczęśliwą rodzinę, prowadzić biznes na międzynarodową skalę, podróżować dookoła świata bez pieniędzy, znaleźć idealnego męża, czy jak inwestować pieniądze i stać się milionerem”.- Natalia LewczukKsiążka do nabycia na stronie: https://www.psychoskok.pl/produkt/sukces-rozmowy-z-ludzmi-od-bezdomnych-po-milionerow/


Jak powiedział Jarosław Iwaszkiewicz: „Kocham książkę dlatego, że wprowadza mnie w mój własny świat, że odkrywa we mnie bogactwa, których nie przeczuwałem”. Czytelnictwo to więc prawdziwy psychofizyczny relaks, pobudzający do pracy ego. Przymusu nikt nie lubi, ale porady warto poznać. Powyżej podano książki, które trzeba przeczytać. Pośród nich odkryto sposób na sukces, a także wyjaśniono, czemu ważny jest sen. Do poczytania zalecane są również powieści sensacyjne oraz powieści historyczno – przygodowe.


Tekst pomagała przygotować Agata Orzechowska. 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl