Sztuka obłędu - różne oblicza ludzkich żądz

Obrazek artykułu
Ebook Dawida Głodka jest zbiorem opowiadań, których kontrowersyjni bohaterowie, nierzadko na granicy obłędu, kreują swoje losy na zaledwie kilku stronach przepełnionych akcją i suspensem.


Esencjonalny styl ich życia, oraz sposobu w jaki autor opisuje ich losy nadaje im autentyczności i zmysłowości stanowiąc stężenie ludzkiej natury. Natury, która w tym wypadku nie stroni od alkoholu, żądzy zemsty, czy erotyki. Jednocześnie potrafią oni ująć czytelnika i pozostawić sporo swobody w relacjach pomiędzy jego wyobraźnią a słowami autora.


Jeżeli szukacie nietuzinkowej, prowokującej i świetnie napisanej lektury, zbiór opowiadań pod tytułem Sztuka obłędu autorstwa Dawida Głodka będzie dla Was idealnym wyborem. Znajdziecie tu zarówno parę swingersów polujących na kolejną ofiarę, nauczycielkę uwodzącą swojego ucznia oraz oddaną matkę, która dla swojej małej córeczki jest w stanie zrobić absolutnie wszystko, nawet jeśli oznacza to koniec jej dotychczasowego życia. Niedocenieni pisarze, a tuż obok ludzie sukcesu z niewyobrażalnymi pieniędzmi na koncie i władzą, której nie boją się wykorzystywać.


Fetysz, pożądanie, intryga i zemsta – to oni są głównymi bohaterami tego zbioru. Prowadzą postacie do nieprawdopodobnych czynów i sprawiają, że Czytelnik nie może oderwać się od lektury. Każde opowiadanie jest doskonale skonstruowane, z prawdziwymi, a jednocześnie nieprawdopodobnymi bohaterami, których kolejne losy zadziwiają Czytelnika i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Całość napisana lekkim i wciągającym językiem, który dodatkowo przyciąga nas do rzeczywistości wykreowanej przez Dawida Głodka.


 

Książka dostępna tylko w wersji e-book.

http://www.psychoskok.pl/produkt/sztuka-obledu


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy