Sylwia Niemczyk: "Naszyjnik z łez"

Okładka
"Naszyjnik z łez" Sylwii Niemczyk to przepełniona erotyzmem i magią opowieść o wielkiej miłości dwojga ludzi, rozdzielonych przez los, który splata ich drogi ponownie po wielu latach. Za sprawą przeznaczenia zmuszeni są spojrzeć na nowo w oczy skrywanemu na dnie serca uczuciu i zmierzyć się z demonami przeszłości...
"Naszyjnik z łez" to powieść, w której autorka opisuje los młodej kobiety, która doświadczyła na własnej skórze skutki decyzji, na którą nie miała wpływu. Tamte przykre wydarzenia odciskają swój ślad w sercu dziewczyny. Demony z przeszłości często powracają, ostatnio dręczą ją koszmary. Maja, (tak ma na imię główna bohaterka „Naszyjnika z łez”) ucieka w świat magii, zgłębia tajniki szamanizmu u boku starej szamanki Abi, która szczególnie teraz jest dla niej najbliższą osobą. Kobieta od zawsze interesowała się magią i jak mówi o sobie „szukam kapłanów magii, szamanów i biorę od nich nauki. Każdy z tych ludzi, których dotąd poznałam to wybitna indywidualność i od każdego z nich inny rodzaj wiedzy wyniosłam.”. Maja jest dumna ze swoich osiągnięć, zdolności, które ciągle stara się pogłębiać. Ale nie zawsze tak było. Zanim zdobyła w sobie na tyle sił aby „odciąć się od bliskich, spakować walizki i ruszyć przed siebie bo szamanizm gnał (…) ku wolności.”.
Jak zareaguje, kiedy dowie się o zbliżającym się ślubie jedynej ukochanej siostrzyczki? Czy porzuci dotychczasowe zajęcie by stawić czoło demonom z przeszłości? Książka pełna magii i erotyzmu jakie towarzyszą miłości. Czy powieść będzie miała wesołe zakończenie możesz przekonać się sięgając po lekturę książki. Nie zdradzając akcji powieści, dla ciekawości dodam, że tematem książki jest nie tylko miłość. Ale zobaczcie sami!

źrodło: http://ksiazkiebooki.znamy.pl

Fragmenty z książki:

„Mam na imię Maja i jestem szamanką. Nie taką jak rdzenni szamani, których jeszcze można spotkać na terenach Białorusi, Meksyku, bo nie urodziłam się w żadnym plemieniu, z dala od cywilizacji. Na świat przyszłam w polskiej rodzinie. Ale tak naprawdę to jestem jedną z nich bardziej niż jedną z was…

Szaman to człowiek, który wędruje z żywiołami, rozmawia z wiatrem, zaklina deszcz, tańczy przy ognisku. Szamanizm to rytmiczny dźwięk grzechotek, miarowe uderzenia bębna, taniec w transie. Tak jak oni jestem pośredniczką między rzeczywistością a paranormalnością: między ludźmi i duchami, między zwierzętami a siłami natury. Przyszłam na świat z nadprzyrodzonymi zdolnościami, których moja rodzina nie chciała czy nie umiała w pełni zaakceptować czy zrozumieć. Starano się ze mnie wyplenić liczne dziwne talenty, rodzice robili co mogli żebym była jak inne dzieci a ja i tak byłam inna. Dziwna… Nie można oszukać natury ludzkiej. Mimo, że hamowano mój rozwój, zainteresowania ezoteryczne i tak na przekór wszystkim i wszystkiemu w końcu poszłam swoją drogą. Nikt z nas nie uniknie tego, co mu jest pisane. Przeznaczenie prędzej czy później odnajdzie nas i dopomni się o swoje…”


 ... " Naszyjnik z łez " - powieść o prawdziwej miłości z elementami fantastyki. Powiedziałabym nawet, że to mieszanka powieści z kryminałem. Warta akcja, dużo krwi i przemocy, odważne sceny erotyczne, a w tym wszystkim uczucie miłości, która jest silniejsza od śmierci, nie mija z biegiem czasu i ma siłę, która ocala i oczyszcza. Niesamowita fabuła, szokujące zwroty akcji. Dawno nie czytałam czegoś tak ciekawego, pasjonującego. Szkoda,że nie ma wersji drukowanej.Takich książek nie ma dużo na naszym rynku, prawdziwy diament literacki. Polecam wszystkim pełnoletnim.

Katarzyna
źródło: http://cyrysia.blogspot.com

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl