Spotkanie z Trudi Canavan

Obrazek artykułu
10 kwietnia o godzinie 18:00 odbędzie się niezwykłe spotkanie z australijską pisarką Trudi Canavan. Fanów fantasty z pewnością nie trzeba zachęcać do udziału.

Spotkania autorskie zawsze stają się niebywałą okazją aby osobiście poznać autora, zdobyć cenny autograf i zapoznać się z najnowszymi książkami. Już 10 kwietnia nadarzy się okazja aby spotkać się z australijską pisarką Trudi Canavan. (Kraków, Empik, Bonarka City Center, ul. Kamieńskiego 11)


Fanom fantasy z całą pewnością nie trzeba przedstawiać Trudi Canavan, jednej z najpoczytniejszych autorek gatunku. Australijska pisarka zdobyła uznanie czytelników miedzy innymi dzięki bestsellerowym serią: "Trylogia Czarnego Maga”, "Trylogia Zdrajcy” czy "Era Pięciorga”.


Najnowsza książka "Złodziejska magia” otworzy zaś nową trylogię "Prawo Milenium”. Tym razem w świecie zdominowanym przez magie napędzającą rewolucję przemysłowa wraz z Tyenem- studentem archeologii odkopiemy księgę zdolną do odczuwania- Vella.

 

Warto wiedzieć, że jeśli nie uda nam się pojawić na spotkaniu na 11 kwietnia na godzinę 15:00 zaplanowano kolejne (Empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122)


Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/351254688402104

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku