Spotkanie z Nike Faridą

Obrazek artykułu
14 lutego odbędzie się niezwykłe spotkanie z Nike Feridą, autorką książki ”Panna młoda”. Podczas spotkania będzie można bliżej poznać pełną retrospekcji pozycję oraz autorkę, która opowie jak młodość spędzona w Libii wpłynęła na jej późniejsze życie.

„Panna młoda” to książka z pewnością niezwykła. Przeniesie nas do Libii rządzonej przez Kadafiego. Właśnie tam rozegra się pełna poruszających wspomnień opowieść, ukazująca rodzinne dzieje kilku pokoleń. Libiia jest miejscem coraz bardziej niebezpiecznym, pełnym podziałów, polskie rodziny, które muszą odnaleźć się w tych warunkach stają przed ogromnymi dylematami.


Wraz z bohaterami książki zmierzymy się z codziennością, odbędziemy również niezapomniane podróże. Przecież niecodziennie można znaleźć się pod Ścianą Płaczu czy wędrować przez Sahare, aby za chwilę podziwiać drapacze chmur w Nowym Jorku.


14 lutego o godzinie 17:00 (Poznań, Empik Plac Wolności, ul. Ratajczaka 44) odbędzie się niezwykłe spotkanie z Nike Feridą, autorką książki ”Panna młoda”. Podczas spotkania będzie można bliżej poznać pełną retrospekcji pozycję oraz autorkę, która opowie jak młodość spędzona w Libii wpłynęła na jej późniejsze życie.


Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/324206531112335

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku