Spotkanie z Markiem Piekarczykiem i Leszkiem Gnoińskim

Obrazek artykułu
20 lutego o godzinie 16:00 nadarzy się niepowtarzalna okazja aby osobiście poznać Marka Piekarczyka, wokalistę słynnego TSA oraz Leszka Gnoińskiego. Spotkanie odbędzie się w związku, z ukazaniem się książki "Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora".

Nie często nadarza się okazja aby osobiście poznać znanego muzyka, tym bardziej warto odznaczyć w kalendarzu spotkanie z Markiem Piekarczykiem i Leszkiem Gnoińskim. Już 20 lutego o godzinie 16:00, obaj panowie pojawią się w Warszawie z okazji ukazania się książki "Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora"(Warszawa, Księgarnia Matras, Al. Solidarności 113)


Marek Piekarczyk, słynny wokalista TSA, znany także z programu The Voice of Poland, pozwala nam poznać się nieco bliżej dzięki pozycji. "Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora" to wywiad rzeka, który na pewno porwie nas swym nurtem. Muzyk, totalnie szczerze opowiada o swych przyjaciołach, wędrówkach po Polsce czy szykanowaniu przez MO. Niezwykle prawdziwa autobiografia zapewni nam masę wrażeń prowadząc od uśmiechu do wzruszenia. Podróż w czasie z pewnością nie rozczaruje, a spragnieni ciekawostek dowiedzą się na przykład za co Marek Piekarczyk ceni koleżanki z The Voice of Poland oraz jakie tajniki wykorzystał w pracy z uczestnikami programu.


Podczas spotkania Leszek Gnoiński ponownie poprowadzi rozmowę z Markiem Piekarczykiem.


strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1547383745547233

 

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku