Spotkanie z Mają Popielarską

Obrazek artykułu
21 marca o godzinie 13:00 Maja Popielarska spotka się z wszystkimi, którzy cenią jej porady. Tym razem szczególnymi gośćmi mogą stać się dzieci, które z pewnością zainteresuje „kariera” małego ogrodnika.

Maja Popielarska znana jest chyba wszystkim dzięki programowi telewizyjnemu "Maja w ogrodzie”. Bezcenne porady, wiele osób zachęciły do nadania przestrzeni jaką jest ogród wyjątkowego charakteru. Okazuje się bowiem, że przy odrobinie wiedzy i chęci, każdy posiadacz ogrodu, a nawet tarasu czy balkonu może obcować z pięknem przyrody.


Maja Popielarska jest także autorką książek odnoszących się do tematyki. Do tej pory z porad korzystali dorośli, nadszedł jednak czas aby w prace ogrodnicze wdrożyć dzieci. Mały ogrodnik to odpowiedzialne zadanie, a możliwość wyhodowania własnych kwiatów, warzyw czy ziół szczególnie dla najmłodszych, zdaje się prawdziwą przygodą.


21 marca o godzinie 13:00 Maja Popielarska spotka się z wszystkimi, którzy cenią jej porady. (Warszawa, Empik Arkadia, Al. Jana Pawła II 82). Spotkanie będzie połączone z promocją najnowszej książki "Mania, mała ogrodniczka”.


„Mania mała ogrodniczka”- to książeczka opowiadająca o przeprowadzce do nowego domu Mani i jej rodziny. Nowe miejsce to wiele nowych wyzwań, więc historie przeplatają informacje jak siać i sadzić, czym są nasiona, i sadzonki. Wewnątrz znajdziemy także schematy wzrostu roślin, porady oraz mnóstwo zdjęć i ciekawostek. Pozycje z pewnością można określić mianem edukacyjnej, a zdobyta wiedza  przyda się w praktyce. 


strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/348252878694921

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku