Spotkanie z Leszkiem Mierzejewskim - promocja ksiązki "Siedemnaście i pół miliona"

Obrazek artykułu
Muzeum Mazurskie w Szczytnie, Oddział Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie zapraszają na promocję książki "Siedemnaście i pół miliona" oraz spotkanie autorskie z jej autorem Leszkiem Mierzejewskim.
Spotkanie z autorem odbędzie się 5 września (wtorek) 2017 r. o godzinie 18.00 w siedzibie Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie.
Serdecznie zapraszamy.

Leszek Mierzejewski człowiek wielu talentów, który wcale nie myśli o emeryturze. Żeglarz ale przede wszystkim myśliwy, przy tym malarz pejzażysta. Treścią jego obrazów są krajobrazy o tematyce myśliwskiej, leśnej i nie tylko. Bardzo często rysuje dowcipy sytuacyjne opisujące zdarzenia z życia codziennego. Od wielu lat współpracował z lokalnymi tygodnikami, prowadząc tam swoje stałe rubryki, gdzie zamieszczał opowiadania łowieckie zilustrowane zabawnymi humorami. W 2015 roku, za publikowane opowiadania otrzymał III nagrodę, a w 2016 roku I nagrodę w ogólnopolskim konkursie „Rok Myśliwca”,  na najlepsze artykuły prasowe. Poprzednie jego książki: w 2014 roku „Czy stracone lata, czyli groch z kapustą”, w 2015 roku „Prowincja”  i „Już mnie nie całuj” oraz w 2016 roku „Zmierzch”, która została wydana w drugim wydaniu  w roku 2017 pt. „Jak trafiłem w zaświaty”.


Strona  internetowa autora: www.mierzejewskileszek.pl

O książce:

„Siedemnaście i pół miliona” to powieść o tym, jak los potrafi odmieniać nasze życie. W niesamowitym szczęściu kryje się także ciemna strona, pełna goryczy i żalu. Towarzysząc Alfonsowi w drodze wielkich pieniędzy, która jest przeplatana najróżniejszymi romansami, Czytelnik ma okazję uśmiać się, oburzyć, a także współczuć. Historia bawi, wzrusza, czasem też oburza. Niepowtarzalna okazja, aby obserwować błyskotliwą karierę i przewrót w życiu.


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy