Spotkanie z Kubą Błaszczykowskim i Małgorzata Domagalik

Obrazek artykułu
W niedziele 28 czerwca będzie można spotkać się ze światową gwiazdą futbolu- Kubą Błaszczykowskim, który wraz z Małgorzatą Domagalik będzie promować książkę „Kuba”.

Można spodziewać się, że na to spotkanie autorskie prócz miłośników dobrej literatury przybędą fani futbolu oraz wszyscy chcący zdobyć autograf Kuby Błaszczykowskiego. Wydarzenie będzie jeną z niewielu okazji, aby w jednym miejscu poznać jednego z najwybitniejszych polskich piłkarzy oraz znaną polską dziennikarkę prasową i telewizyjną Małgorzatę Domagalik. Ten wyjątkowy duet będzie promować książkę „Kuba”.


Pozycja to pierwsza biografia Kuby Błaszczykowskiego, który zdecydował się szczerze opowiedzieć o swym życiu. Gwiazda futbolu  wspomina dzieciństwo, tragiczną śmierć matki,  burzliwy okres dorastania, usłane przeciwnościami dążenie do celu. Wiele osób znajdzie w tej książce wskazówki jak radzić sobie w najtrudniejszych momentach życia, i odnaleźć siłę, by trwać.


W książce na temat Kuby Błaszczykowskiego wypowiedzieli się również najbliżsi, przyjaciele, piłkarze z BVB, trenerzy Smuda, Fornalik, Nawałka, Beenhakker i Jurgen Klopp.

 

Na spotkanie zaprasza Grupa Wydawnicza Foksal. 28 czerwca 2015, Centrum Rozrywki Kubatura w Opolu przy ul. Oleskiej 102.


Więcej: http://kubablaszczykowski.pl/pl/aktualnosci/autorskie-spotkanie-w-kubaturze/5756

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku